Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Pati'de protein tozcular topiği varmış ve bana hiç haber veren olmadı. Bundan sonra müdavimiyim buranın.

Beyler Anadolu yakasında Maltepe civarı önerebileceğiniz bir salon var mı? Benim salon iyi de hoca git gide tırtlaşmaya başladı. İyi besleniyorum, supplement falan da var ama neredeyse son 1 yıldır aynı ağırlıklarla sevişip duruyorum. Programda sıkıntı var diye düşünüyorum. Paso 4*12 yazıyor adam. Artık level atlamak lazım yoksa bırakacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

isyankar ol biraz.

lisede de mi hocalarin sozunden hic cikmazdin!

kendi programini kendin yazmaya baslamalisin.

hocanin cani cehenneme dostum. haydi kaslari isitalim adamim.

Trolleyemezsin dostum bayadır gidiyorum çünkü salona.

Bu arada suçu hocaya atmamın geçerli sebepleri var. Adam yazın salona bir tane antrenör getirdi. Herif 60 yaşında eski TR şampiyonu. Onun sayesinde yağ oranımı azaltıp kuvvet artışı sağladım. Tam hacimlenmeye sıra geliyordu sonbaharda salonu bıraktı ve ben yine yerimde saydım. Adamın programı ve verdiği ipuçları iyiydi. Salonun sahibi işi biraz personal traininge getirmeye çalışıyor. Bir şey sorunca afra tafra yapıyor. Hatta bir keresinde beslenme tüyoları istediğimde ben program veremem diyetisyene git falan demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

krem vs ile çok bi etki görmedim ben var yani sarkma daha da olacak gibi henüz göbek tamamen gitmediği için, totalde 55kg falan verdim sporla

aşırı miktardaysa aldıracaksın da, çok abartı değilse o kadar kiloya o sarkma normal. vucut kendini bir süre sonra toparlayabiliyor azalıyor o sarkma.
Sosyal ağlarda paylaş

sen sari misin ha?

bu kadar korkak oldugunu bilmiyordum senin.

o zaman onun karsisina gecip "aklini basina al dostum, benim tasi taragi toplayip buradan gitmeme sadece bu kadar kaldi! sabrimi tasirmasan iyi edersin zenci"
demelisin.

zenci lafini da soyle ama ona.
"Max Damage" said:

dasaaa said:

isyankar ol biraz.

lisede de mi hocalarin sozunden hic cikmazdin!

kendi programini kendin yazmaya baslamalisin.

hocanin cani cehenneme dostum. haydi kaslari isitalim adamim.

Trolleyemezsin dostum bayadır gidiyorum çünkü salona.

Bu arada suçu hocaya atmamın geçerli sebepleri var. Adam yazın salona bir tane antrenör getirdi. Herif 60 yaşında eski TR şampiyonu. Onun sayesinde yağ oranımı azaltıp kuvvet artışı sağladım. Tam hacimlenmeye sıra geliyordu sonbaharda salonu bıraktı ve ben yine yerimde saydım. Adamın programı ve verdiği ipuçları iyiydi. Salonun sahibi işi biraz personal traininge getirmeye çalışıyor. Bir şey sorunca afra tafra yapıyor. Hatta bir keresinde beslenme tüyoları istediğimde ben program veremem diyetisyene git falan demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...