Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

18.00 da çıkıyorsan ve salona 18.30 da ulaşabiliyorsan 16.30-17.00 da bişeyler atıştırman lazım.
Spor çıkışı hemen bir miktar protein sonra yemek.
ısınma+ 1 saat aslında yeterli bencede spor için 2 saat yerine. Yaptığın her egzersizin sonunda yorulup zorlanacak şekilde ayarlarsan daha faydalı olablir mi?
brad pitt Şimdi bu doğrusumu bilmiyorum da 5 gün boyunca günlük 4-6 saat çalışıp 1 gün dinleniyormuş troy için.
Ama 2 saat treadmill de geçiyor, 1-2 saat kılıç vs. ile geçiyor. Core workout 1,5 saati geçmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

"Öğle yemeği menüsü" said:

Arpa Şehriyeli Ayran Çorbası
Hamburger Köfte / Elma Dilim Pat. Kız.
Barbunya Pilaki
Kayısı

saat 13.00 gibi yesem 16.00 gibi tekrar acıkıyorum. Dışardan söylesem ne söylicem. Evde hazırlasam hepsini çözecem de çok tembelim o konuda. Sabah 5 dk daha uyumak için hertürlü taklayı atarım. Birde gece 01.00 den önce uyuyamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

buradaki workout süresinde cardio dahil mi?

ayrıca 75-90 dakika tabi ki benim de hedefim, ancak gittiğim saatlerdeki yoğunluk buna izin vermeyebiliyor.

üniversite yıllarını mumla aramamın asıl sebebi, salonda daha az insan varken gidecek şekilde ayarlayabiliyordum spor zamanlarımı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Demin demek istediğim;

Train no more than 4 days per week.
Do not train more than 2 days in a row without taking a full day off from the gym.
Workouts should last no more than 75-90 minutes.

muscle building.

Abi bu işin must train şu kadar, must not train bu kadar, bunları birlikte çalış, sakınla birlikte bunları çalışma yok.

Gerçekten vücuttan vücuda çok değişiyor.
Hepsini deneyimlemek ve en iyi etkiyi görmek lazım.
Bu da nereden baksan 1 yıllık bir süreç.

Bana herkes "sırt ve göğüs aynı gün çalışılır mı, manyak mısın" diyordu, şimdi bakıyorum loglarıma, en fazla gain'leri sırt-göğüs birlikte çalıştığım günlerde yapmışım. Adamların önerdiği göğüs-tricep falan şeklindeki push/pull rutinlerinde sıçmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o da metabolizma ile alakalı işte : )
CT Fletcher "haftada 7 gün kol çalıştım ben, overtraining ne amk" diyor. Muhtemelen sen ben 2 gün üst üste bicep çalışsak katabolik efekt olur, olanı da kaybederiz.

6 gün çalışan ve leşo skinny'den bildiğin chiseled, hayvan gibi hypertophy'yi 1 senede yapan doğal vücutlar da var. Gerçi yaş çok önemli işte. Bizim gibi 28-30 yaşındaki insanlar için çok kolay bir şey değil artık bunu da kabullenmemiz lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben vucud guzellestiriyorum, sizler ne durumdasiniz kaslar yapilip yaglar veriliyor mu? Yaglari kasa ceviriyor musunuz?

uzun zamandir saglam deadlift girmemistim bugun 140 gordum heralde ne bulduysam yapistirdim, kismetse progressive overloada gecicem bi ara
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-07-05%2014.00.29_zpsbfpd7hcv.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...