Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

http://www.vitacost.com/Images/Products/1000/Carlson/Carlson-Super-Omega-3-Fish-Oil-088395015229.jpg
said:
Carlson Omega 3 Balık Yağı Kapsülü
Carlson Balık Yağı Kapsülü 1000mg 50 Kapsül

İçerisinde yüksek oranda omega-3, yağ asitleri EPA ve DHA barındıran doğal balık yağı kapsülüdür. Ayrıca içeriğinde tazelik sağlaması bakımından E vitamini katkısı yapılmıştır. Civa, kadminyum, kurşun, PBC gibi ağır metalleri içermediği klinik testler ile kanıtlanmıştır. FDA onaylıdır. Okyanusun derin ve soğuk sularında yaşayan balıklardan üretilmiştir.

İçeriğinde (1 kapsül - 1000mg balık yağı için);

600 mg toplam Omega 3 yağ asitleri,
300 mg EPA,
200 mg DHA,
100 mg diğer Omega 3 yağ asitleri,
Vitamin E bulunur.

Günde 1 ile 3 kapsül arasında öğünler eşliğinde alınması tavsiye edilmiştir. Oda sıcaklığında serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

50 kapsül 29tl, araştırmalarda tutulan bir markaymış, alan deneyen oldu mu Carlsonu?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

http://www.vitacost.com/Images/Products/1000/Carlson/Carlson-Super-Omega-3-Fish-Oil-088395015229.jpg

said:

İçerisinde yüksek oranda omega-3, yağ asitleri EPA ve DHA barındıran doğal balık yağı kapsülüdür. Ayrıca içeriğinde tazelik sağlaması bakımından E vitamini katkısı yapılmıştır. Civa, kadminyum, kurşun, PBC gibi ağır metalleri içermediği klinik testler ile kanıtlanmıştır. FDA onaylıdır. Okyanusun derin ve soğuk sularında yaşayan balıklardan üretilmiştir.

300 mg EPA,
200 mg DHA,
Vitamin E bulunur.

Günde 1 ile 3 kapsül arasında öğünler eşliğinde alınması tavsiye edilmiştir. Oda sıcaklığında serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

50 kapsül 29tl, araştırmalarda tutulan bir markaymış, alan deneyen oldu mu Carlsonu?

ben kullanıyordum bunu, gittigidiyordan 3lü alıyordum ucuza geliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

spor salonu üyeliğim bitmek üzere ve yenilemek yerine evde çalışayım diyorum. ağırlık takımı alsam sporda çalıştığım gibi çalışmak istiyorum. hangi ürünü önerirsiniz, dikkat etmem gereken neler var? mesela şu nasıl bir ürün?

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/sok-80-kg-z-bar-halter-dambil-seti-eldiven-125527411?keyword=&gclid=CjsKDwjwmuafBRCQ7ef6zJXhdRIkAFH2meckajvjWMUIl6MHrloFFLdshgyVCQEbtfTOXxBmf5KqGgKaC_D_BwE&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

said:

300 mg EPA,
200 mg DHA,
Vitamin E bulunur.

bu yağlar ne sağlıyor tam olarak. Protein tozu alıyorum sadece spordan sonra 1 ölçek okadar. Gelişme oluyor mu ? Oluyor ama en büyük sıkıntım enerji bitmesi. Bi çözüm bulamadım ona. Program sonu sürünerek cıkıyorum. Düzenli 5 öğün protein ağırlıklı yiyebiliyormuyum . hayir onu yapamıyorum. İş güçten atlıyorum coğu zaman öğün.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Hacit dumbell'larda kiskac gibi seyler tutuyor agirliklari pek cok harekette sorun cikabilir bence tehlikeli.
Ustelik barlarda tam tersini yapmislar vida gibi seyler takmislar. Agrlik takip cikarirken eziyet olur.
Bana cok asiri sacma geldi bu set.

evet o linkteki kullanışsız ama bunun gibi bir set almayı düşünüyorum bir de barfiks demiri alırım tüm işi mi görür. spor salonuna daha fazla para vermeme gerek kalmaz diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

hunty said:

Hacit dumbell'larda kiskac gibi seyler tutuyor agirliklari pek cok harekette sorun cikabilir bence tehlikeli.
Ustelik barlarda tam tersini yapmislar vida gibi seyler takmislar. Agrlik takip cikarirken eziyet olur.
Bana cok asiri sacma geldi bu set.

evet o linkteki kullanışsız ama bunun gibi bir set almayı düşünüyorum bir de barfiks demiri alırım tüm işi mi görür. spor salonuna daha fazla para vermeme gerek kalmaz diye düşünüyorum.

Barfiksi alcaksan kapı değil koridor için olanlardan al, gerçi duvar tuğlaysa o da olmaz çünkü tuğlayı ezebiliyor.

Bahsettiğin set ucuz ama belli ki kalitesiz, içine ne buldularsa doldurmuşlar plastiklerin. Dökümden ve krom kaplamalı setler var Hepsiburada ve Hızlıal gibi yerlerde, 5kgx4plaka seti 80 liraydı HBde. Böyle bikaç set alsan yanına bir halter barı, 2-4 kısa bar.

http://www.bodylastics.com/ burdaki rezistans bantları da müthiş faydalı özellikle sırtı çalıştırmak için de gerekli, takarsın uçlarını barfiks demirine oh mis

Benim bunları alma sebebim bu boktan şehirde doğrudüzgün salon olmaması, yoksa salon varsa bişey diyemem çok pahalı çok kalabalık değilse git derim.
Sosyal ağlarda paylaş

2 yılın ardından bugün spora başladım şimdi döndüm
110 kiloyum yağ değerlerini falan yarın sabah ölçücem, hamile göbeği gibi göbek var
şimdi uzun zamandır ilk defa yabancı bodybuilding forumlarına girdim yemek tariflerine örnek programlara falan bakıcam
yarın salonda bi fotograf çekip buraya koyarım ibretlik
salon ufak oldugu için insanın pek aletlerle çalışası gelmiyor da şuan elimin altında araba olmadıgı için uzaklara gidemiyorum eğer ailem ankaraya dönerse vaya ben araba alabilirsem armada macfite gitmeyi düşünüyorum baya uygun fiyatı 6 aylık 600 lira ki salon güzeldi baya
Sosyal ağlarda paylaş

bişey soracam ben de
bacak çalıştığım günün ardında (squat, leg press, leg curl, deadlift, calf) hani tam poponun üstünde gamze olan yer vardır ya asd
orada ince bir sızı oluyor, otururken falan. bi güne geçiyor.

hani bel bu sakat makat neden olur ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı bu konuda sakatlamayalım bi tarafı? daha önce de çok çalıştım bu hareketleri ama hiç olmazdı bu tarz bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bişey soracam ben de
bacak çalıştığım günün ardında (squat, leg press, leg curl, deadlift, calf) hani tam poponun üstünde gamze olan yer vardır ya asd

hani bel bu sakat makat neden olur ne yapmam gerekir bilgisi olan var mı bu konuda sakatlamayalım bi tarafı? daha önce de çok çalıştım bu hareketleri ama hiç olmazdı bu tarz bişey.

formu düzelt + egoyla kaldırma
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bişey soracam ben de

kırılsa acıdan yerinde duramazsın bi kere
squat formunu görmek bilmek lazım. pörfekt yapıyo musun acaba? hafif bi rahatsızlık veriyo olabilirsin, pörfekt yapsan da bi gün patlayabilir düşük ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

yok form düzgün. smith machinede çalışıyorum. ağırlıklar da o kadar değil eskisine göre az ama yine de fazla geldi belki.

1 yıl fln ara vermiştim, 1 hafta genel makina girip direk programa başladım. belki ondan biraz ağır geldi diyorum. olmadı ağırlık düşürüp öyle takılayım biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...