Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir yeni ulaşım düzeni

Llama

Öne çıkan mesajlar

bu zihniyetle kimi seçerseniz seçin
bu ne lan ?
değişiklik yapıyorsa bi yazın bi yapmayın diyin belediyeye
belki senden cok bu sekilde olmasını isteyen var belki de tepki direkt gelmediği için iyi oldu sanıyorlar nereden bileceksin ki
barzo akp olmasından iyidir, gitsen adama şikayet etsen yörü gardeşim falan derler anca sdf
Sosyal ağlarda paylaş

valla bir ayağım izmir'de zaten ama çok yakından takip etmiyorum belediye işlerini metro konusu vardı bir ama bu güzergah işleri benım bile sabrımı taşırdı. benım ananem 74 yaşında direk 607'ye binip balçova - ayakkabıcılar arasında gidip gelebiliyordu şimdi kadın 3 araç değiştirmek zorunda kalacak. bu kadar saçmalık olmaz. (kadın inat edip otobüse biniyor tüm araç tekliflerimize ragmen ama artık reddemez heralde)
Sosyal ağlarda paylaş

tek otobusle gidilen yerler hep 2 otobus hatta 2otobus + tren e cevirmişler. lan zaten en uzak yer 1 saat anasını satim normalde 20dk da gittiğim yere şimdi otobus falan değiştirerek 30-60 dk arasında gidicem böle saçmalık mı olur AMK!!

uygulama cidden iğrenç ötesi 20 yılı aşkın izmirde toplu taşıma kullanan birisi olarak böle bişi görmedim ben.

neyse belediyeye bi döşiyeyim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bu zihniyetle kimi seçerseniz seçin
bu ne lan ?
değişiklik yapıyorsa bi yazın bi yapmayın diyin belediyeye
belki senden cok bu sekilde olmasını isteyen var belki de tepki direkt gelmediği için iyi oldu sanıyorlar nereden bileceksin ki
barzo akp olmasından iyidir, gitsen adama şikayet etsen yörü gardeşim falan derler anca sdf

+1 , rahatsızlığı olanlar

[email protected]

gömülün pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların düşündüğü mantık, tek hat ile gidilebilen mesafeleri kısaltarak vatandaşları aktarmaya yöneltmek. Böylelikle, seferlerin sıklaşarak bekleme sürelerinin azalacağını ve bir seferde taşınacak yolcunun optimize edilebileceğini sanıyorlar. Tabi aktarmadan elde edilecek tatlı gelir de işin güzel tarafı.
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

Adamların düşündüğü mantık, tek hat ile gidilebilen mesafeleri kısaltarak vatandaşları aktarmaya yöneltmek. Böylelikle, seferlerin sıklaşarak bekleme sürelerinin azalacağını ve bir seferde taşınacak yolcunun optimize edilebileceğini sanıyorlar. Tabi aktarmadan elde edilecek tatlı gelir de işin güzel tarafı.

izmir'de böyle bir şey yok, seferler sıklaşamaz. aktarma da 90 dakika boyunca ücretsiz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...