Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yemeksepeti çakallığı

Joker

Öne çıkan mesajlar

restoran sahipleri yemeksepetinden baya baya şikayetçi. joker indirim konusunda da sürekli zarar ettiklerini söylüyorlar. çünkü joker olunca restoran bi de ek%5 mi ne alıyormuş zaten %10 alıyor , üstüne bir de joker var oooh.

edit : restoran istemiyor işte jokeri, joker bize giriyor, girmesin, yemeksepetinin dayatması bu diyor.

edit2: şu an girdim little ceasers da kampanya birleşiyor. 6 pizzaya 47 lira çekti. 72 den düşme. yemem burdan ama denemek amaçlı.
Sosyal ağlarda paylaş

peki madem joker indirimi restoran değil de yemeksepeti istiyor, niye hep çiğ köfteci çıkıyor? benim sipariş verdiğim hiçbir yerde telefon/yemeksepeti fiyatları farklı değil bu arada. yakın yerler özellikle, sipariş verdiğimde "abi yemeksepetinden söylemeyin" ayağı çekiyolar sık sipariş veriyosam. e fiyatı düşür söylemeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hiçbir zaman atıyorum bir Papa John's, bir McDonalds çıkmamıştır jokerde. Varsa yoksa kebapçı, çiğ köfteci, nadiren Little Caesars.

Yemeksepeti'nin rızası olmayan mağazaya "bugün 40 tutan şeye 25 alacaksın" diye bir emir/diretme hakkı olacağına ben inanmıyorum, ortaklık mı kuruyor satın mı alıyor akü. O kadar sömürtücü bir sözleşme imzaladılarsa da imzalarken düşüneceklerdi. Reklam olsun ama reklamın maliyeti olmasın istiyor bütün uyanık mağazalar, tam çakal Türk esnaf kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Evet hiçbir zaman atıyorum bir Papa John's, bir McDonalds çıkmamıştır jokerde. Varsa yoksa kebapçı, çiğ köfteci, nadiren Little Caesars.

Yemeksepeti'nin rızası olmayan mağazaya "bugün 40 tutan şeye 25 alacaksın" diye bir emir/diretme hakkı olacağına ben inanmıyorum, ortaklık mı kuruyor satın mı alıyor akü. O kadar sömürtücü bir sözleşme imzaladılarsa da imzalarken düşüneceklerdi. Reklam olsun ama reklamın maliyeti olmasın istiyor bütün uyanık mağazalar, tam çakal Türk esnaf kafası.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1792758/yemeksepeticom-joker-indirimi

sanırım amaç satışı az olan ya da senin az yediğin/hiç yemediğin restoranları sana kitlemek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ben 2013 kuruluşlu bir restorant sahibiyim. Benim de Yemeksepeti'nden şikayetim var. Yemek sepeti kullanıcıları muhtemeldir ki bilmiyorlardır. Yemek sepeti 2013 de restorantların, büfelerin verdiği hizmette yemek sepeti üyeliği olanların "Joker" e mecburi olarak katılmalarını dayatmıştır. Sizlere %40 %50 indirim sağlarken sizlerin her joker kullanımında biz restorantlardan yüzde %10 daha kesmektedir ve ayrıca yüzde %5 de joker kullanımı için kesilmektedir.

Bizlerden zararına ürün vermemizi istemektedir. Umarım en kısa zamanda alternatifi çıkar ve dayatmalarına son verilmiş olur.

Güzel bir şey değil mi bu, müşteri açısından yani? Joker nasıl işliyor, aylık minimumu var mı yoksa tamamen rasgele ve limitsiz mi oluyor bilmiyorum. Ama aylık bir tane ya da iki tane "zararına" sipariş verdi diye mızmızlanıyorlarsa komik.
Sosyal ağlarda paylaş

küçükyalıdayım yemeksepetini ayda ort 3-4 sefer kullanırım. joker indirim şeyi ilk çıktığında yemek saatinde baya güzel şeyler denk geliyordu.

ama şuan yemek saati ise 7-8 gibi açarsan joker indirim çıkma ihtimali yok gibi birşey. çıkarsa da çiğköfteci işte. şimdi açtım güzel iki restaurant çıktı. biri köfteci ötekisi ranchero mexicano işte böyle abuk saatlerde açmak lazım yoksa yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...