Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robinson Ailesi

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Tuğba ve Birhan... Biri 75, diğeri 74 İstanbul doğumlu.. Caddebostan’da arkadaşlarına arabalarla “caka” satan bir gençlik içinde büyüdüler. Tüketim toplumunun sıradan bireyleriyken, yaklaşık 10 yıl önce hayatlarını değiştirmeye karar verip Antalya’da dağbaşına yerleştiler...
Devamı için, http://galeri.haberturk.com/yasam/galeri/439055-caddeden-bostana
http://im.haberturk.com/galeri/2014/06/17/439055/e33103e99740380ac1b872c60ba4ac02_k.jpg?1402987432
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

ileride yapmayı planladığım bir şey (tu)

bu karari almanin sebebi kesin beyindeki bi bozukluktur bence.
herkes ister herkes der ama kimse gunumuzun dunyasinin getirdigi seylerden uzaklasamaz.
genelde boyle konusulsada cogumuzun kafasindaki resim

boyle dag evi olsun
ve hizli internet olsun olur

su forumda takilan herkeste online addiction oldugunu dusunursek biraz zor bu isler bize asdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi şehirdeki tüm kurallar ve tüm aptal insanlardan bıkıp bu kararı almamda bir hata göremiyorum. insanlar sabah 8 akşam 5 masa başında çalışmak için yaratılmamış.

tabi bunu planladığım büyük dünya turundan sonra hayata geçireceğim. ve evet pek de normal olmadığımı kabul ediyorum sfsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi şehirdeki tüm kurallar ve tüm aptal insanlardan bıkıp bu kararı almamda bir hata göremiyorum. insanlar sabah 8 akşam 5 masa başında çalışmak için yaratılmamış.

tabi bunu planladığım büyük dünya turundan sonra hayata geçireceğim. ve evet pek de normal olmadığımı kabul ediyorum sfsdfsd

abi sana karsi degildi laf atar gibi olmusum kusura bakma
yani boyle bir karari almak ve uygulamak hakkinda baya bir fark var.

dunya turu zaten gunumuz insanlarin genel hayali.
herkese sorsan vardir. Ama cok azi cidden bu bahsedilen tuketim kisir dongusunu kirarak cikar.

bi tane reklamci genc vardi izlesene de mi neydeydi videosu. reyou yollamisti bana. Bak o adam calisirken 20 kusur ulke gezmis. En mantiklisi bu geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...