Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en anlamsız mutluluğu

Tori

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

Red said:

orta 1 de efsane bir hatun vardı. vay anasını diyerek bakardık üst dönemdeydi.

yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

lisede bi hatun vardı. geberirdim erirdim böyle. geçenlerde narperada gördüm. diceydi. akıl almaz olmuş. beynim eridi. penisim boğazıma kaçıp ağzımdan geri çıktı.

bana niye olmuyo hiç öyle şeyler ya

aras ahahhahahahahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Red said:

orta 1 de efsane bir hatun vardı. vay anasını diyerek bakardık üst dönemdeydi.

yıllar sonra facebuk'da gördüm. bildiğin patates olmuş. öyle böyle değil yani AYI OLMUŞ AYI. sevinmiştim skldfs

lisede bi hatun vardı. geberirdim erirdim böyle. geçenlerde narperada gördüm. diceydi. akıl almaz olmuş. beynim eridi. penisim boğazıma kaçıp ağzımdan geri çıktı.

bana niye olmuyo hiç öyle şeyler ya

kim lan?
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Lisede vardi tas, unide biraz takilmistik tasti sonra elimde tutamadim hatunu giderken yine tasti, gecenlerde gordum hala tasti ogretmen olmus urfanin en ucra kosesinde gorev yapiyor, ayni okuldan ogretmen sevgilide yapmis ve hala tas
Hayatimdaki en buyuk fail bu hatun ve hala tas :/

tamam abi olayi anladik.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Lisede vardi tas, unide biraz takilmistik tasti sonra elimde tutamadim hatunu giderken yine tasti, gecenlerde gordum hala tasti ogretmen olmus urfanin en ucra kosesinde gorev yapiyor, ayni okuldan ogretmen sevgilide yapmis ve hala tas.
Hayatimdaki en buyuk fail bu hatun ve hala tas :/
ahahahha
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

"roket adam" said:

Ben tombiş diilim ki, normal atletik bi herifim. Kız tombikleşmiş dedik. OF ARASAM MI LAPS LAPS CORK CORK

Bir de atletik yazmışsın daha geçenlerde ya bi baktım kendime geniş omuzlu göbekli bir adam çıktım diyen kimdi :))) burda herşey kayıtta rahat ol sen

Oha tam 3 ay önce demişim

http://forum.paticik.com/read.php?32,7430939,7475009#msg-7475009

Vay anasını. Azıcık bişi var, sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...