Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Gem TD gözüme ilişti geçen gün ama denemedim daha. Eskisi gibiyse eğlenceliydi o.

Ama bir TTW şart.

Bu arada 10v10 da aghanim rush rubick oynamanın zevki bambaşka, denemediyseniz deneyin kesin. Bir combatta 4 büyük ulti çalabiliyosun, pasif aurası da çok işe yarıyor genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

trollüyorsundur umarım :P

Kendini öldür canım ne olacak. Zaten bekleme süren %50 daha az. Zırt diye doğuyorsun. Ayrıca yeri geliyor ani saldırılarda eul + Q+R + suicide yapıp en kıral killeri aradan çıkartabiliyorsun.
Yeri geliyor kill vermemek için basıyorsun.

Bilmiyorum yani, Q dan sonra direk o veriliyor. Zaten kafadan first blood alıp, xp yi ve goldu cebe indiriyorsun. Daha sonra yeni bir kill için Q+ suicide ile baseden yeni eşyalarını alıp yola koyuluyorsun (kuryeyi zaten ilk dakikalar kullanamıyorsun. Mid ve carry pot vs. getirtiyor) (yeniden yola koyulma, wardlanıyor bulunduğun yer.. O nedenle koridor değiştirmek iyi bir fikir olabiliyor. Yada düşman ormanı)

İzle canım 1-2 tane proyu ne kaybedersin? 30 ar dakikadan 1 saat yapar ama 50 saatde tecrübe edemeyeceğin deneyime sahip olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

İzledim birkaç oyun

Hala anlamsız geliyor ama. Daha doğrusu şöyle, sadece öleceğinden emin olduğun yerlerde kullanmak mantıklı. Öteki türlü karşı taraftakı heroyu öldürüyorsun ve sen daha avantajlı oluyorsun ama zaman kaybediyorsun (diğer taraftan az olsa da).

Benim genelde 1 saniyem boş geçmiyor, sürekli bir yerlere bir şeyler koyuyorum veya koymak için bir yerlere gidiyor oluyorum.

İlk başlarda zaten tech oynarken suicide yüzünden ölmeyi daha rahat göze almayayım, buna alışmayayım diye vermiyordum. Artık alışkanlık oldu ahahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle zaten, FB veya multiple kills dışında techies ile intihar ederek kill toplama peşine yetolar düşer. 10-15 dk sonra ne kadar geri kaldığını anca fark edersin sürekli intihar kullanırsan.
Bu esnada yerleştirilmiş olması gereken mayınların eksikliğinden de haritadaki baskınlığı kaybedersin ki bu techies'in takıma en önemli getirisi.

Ha takımın zaten akıyodur, sen sürekli intihar ederek geriye düşmesine sebep olmazsın ama techies ile parlayamazsın da öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...