Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

techies geleli ne kadar oldu? her 2 oyunda 1 techies var mi? etkisi gectiyse girip bi oyniyim bu haftasonu

kaptan draft denen bişey var hacı

ayrıca çok abarttınız bu techies işini. burda ne ağlayanlar vardı ay techies gelcek nası oynucaz falan diye. ap giriyorum günlerdir bir oyunda falan aldıklarını gördüm. üstelik techiez alıp yenilen de çok yenen de.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun şu an noolduğu belli diil gibi. damage typeların kaldırılması, icefrog'un alternatiflerini bitiriyor direk.
damage type: physical/pure/magical
pierces immunity: yes/no
şeklinde yaparsan işi, pudge'ın hook'u gibi bkb açıkken çeker ama damage vermez şekli interactionları yok ediyorsun direk. örneğin sniper'ın headshot'ı bkb açıkken +damage da veremiyor artık. hani şimdi bi şekil uydurdun diyelim, ileride yeni bir hero getirirken bu tarz interaction'lar konulamicak. ya damage verecek ve interaction'a girecek ya da ikisini de yapmayacak bir skill. ha pudge hook'unda yine sorun yok gibi, damage'ını biraz arttırıp damage type magical'a çevrilerek ve pierces immunity: yes denerek düzeltilebilir, ama physical damage'lı skill'lerde yapacak hiç bişey yok. yani sniper headshotla damage vuramaz bkb'liye, sistem buysa düzeltmenin yolu da yok.

bunu düzeltmenin yolu skill özelliklerini en azından üçe ayırmak:
damage type, damage pierces immunity, effect pierces immunity

gold/xp kısmı zaten deli gibi kırık şu anda, ona da şurdan bakın zaten:
http://www.joindota.com/en/news/21741-why-the-6-82-kill-bounty-changes-are-bad

yeni rune konusunda da pek emin değilim hala bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

hp removal gibi güzel bir şeyin kaldırırması var bi de
urn coldsnap triggerlıyor, blink engelliyo

900 rangeden hp mana pot iptal edebiliyorsun venge ile

pudge bkbye dmg verdiğini duymuştum. fakat snipi görmeiştim
snip bkbye dmg vermiyorsa 3 maptır güçlendirmeye calıstığı snip öldurmuş icefrog ggnormk

dün yazdım işte 8k net worthlu 5/0 invo action sırasında ölup io ya 2kya yakın gold verdi

özellikle bloodrework o kadar bozuk ki
bozuk yani
Sosyal ağlarda paylaş

urn işini falan hani çözersin tick damage'ı 12'nin altına düşürerek, ne bilim venge'in wave'ini de yarım saniyede verecek şekilde yine tick damage'ı düşürerek halledersin de. gereksiz yani bi sürü şeyde elini bağlıyo interaction konusunda oyunun. yine dediğim gibi effect için aynı pierce muhabbeti olmaması özellikle sıçıyo yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...