Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

http://dota2.gamepedia.com/Attack_modifier

http://dota2.gamepedia.com/Unique_Attack_Modifier

6.86

Silencer icon.png Silencer: Glaives of Wisdom icon.png Glaives of Wisdom is no longer a Unique Attack Modifier
Orb of Venom icon.png Orb of Venom is no longer a Unique Attack Modifier
6.85

Enchantress icon.png Enchantress: Impetus icon.png Impetus is no longer a Unique Attack Modifier
6.84

Broodmother icon.png Broodmother: Incapacitating Bite icon.png Incapacitating Bite is no longer a Unique Attack Modifier
6.83

Diffusal Blade icon.png Diffusal Blade is no longer a Unique Attack Modifier
6.82

Clinkz icon.png Clinkz: Searing Arrows icon.png Searing Arrows is no longer a Unique Attack Modifier
6.81

Huskar icon.png Huskar: Burning Spear icon.png Burning Spear is no longer a Unique Attack Modifier
Ursa icon.png Ursa: Fury Swipes icon.png Fury Swipes is no longer a Unique Attack Modifier

Az dayan 6.89'a ünik atak modifier kalmayacak zaten :D
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

şu pudge'a gelen aghanim upgrade çok kötü oldu ya, her oyun var. oynamayı bilenler de hep karşımızdayken denk geliyo, bizden biri alınca midde feed festivali veriyo.

4 saniye hook kadar da salak bişey daha yok.

huk atamayana atana kadar huk hakkı tanımak resmen saçmalık. Çünkü atmayı bilen adam 4 saniye cdli huk ile oyunu bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Pordakal said:

şu pudge'a gelen aghanim upgrade çok kötü oldu ya, her oyun var. oynamayı bilenler de hep karşımızdayken denk geliyo, bizden biri alınca midde feed festivali veriyo.

4 saniye hook kadar da salak bişey daha yok.

huk atamayana atana kadar huk hakkı tanımak resmen saçmalık. Çünkü atmayı bilen adam 4 saniye cdli huk ile oyunu bozuyor.

holyhexorun oyunlarını izlemek isterdim şu hook bide ather lens alınmıs pudge ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

50 lvl ne ya
kasılmaz o

yok bu trophy level tek winde %50den fazla geliyor öyle düşün, benim 47 oldu mesela, profiline girince oyunda orada trophiese tıkla, üstüne gel gösteriyor, ben yeni başladım dota2ye artık ranked oynamak içinde 50 tlevel gerekiyormuş, 3 kaldı işte 4-5 oyunda başlarım rankeda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...