Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

Flassh said:

redditte gördum
konsola
>developer 1
>dota_game_account_debug

yazdığınız zaman accountunuzun istatiklerini gösteriyo
bunların arasında sizin report mmrınız da var
söylenene göre report mmr ı 5k altı olanlar shadowpool giriyor söylence tabi

shadowpool nedir

şey işte
eğer şu report mmrın 5 k altında ise oyun arattığın zaman sende o tarz kişilerle eşleşiyorsun saçmalığı
Sosyal ağlarda paylaş

Karşının ve senin takımının pick'ine göre sana öneri yapan addon fln var mı ya .

Şu oyunda ne çekiyorsam iğrenç picklerden cekiyorum. Solo oynadın mı takımın seni aptal aptal pickler almaya itiyor. Karşıya bakıyorum 3 inv. slardar gider bi bakıyorum takıma 4 melee support yok fln. 30 saniye yetmiyor ne alıyım diye tekrar düşünmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek olabilir. Oyunun önizlemesinden alıyor gibi. Bu sebeple eğer gecikme yoksa gerçek olabilir diye düşünüyorum. Bunuda hemen düzeltirler zaten (kısa çözüm olarak, oraya ekleyecekleri gecikme zaten kullanışsız yapar. Herifler gank için dakikalarca aynı pozisyonda duracak değil).
Sosyal ağlarda paylaş

abi seni izledim geçen öylesine tıklamıştım kim bu stream yapan türkler diye mulgear görünce patideki filan heralde bu dedim

ama çok rage yapıyonuz ya sen dahil bütün türkler dün gece yine birini izliyorum OD almış şey filan diyo sürekli

"mana da dolmuyo başkası olsa hep fullenir mana bizim adamlar kötü hep bana denk geliyo böyle şeyler"

bilmemne full ağlıyo sdfsdf

bu arada turnuva varmış heralde bi anda rtz buldong merlini filan kesti stream yapmayı nereye gitti bunlar diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...