Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi oyun vardı

stimpak

Öne çıkan mesajlar

ya da bir oyunun içinde mini game gibi bir şeydi.

silindirik bir yapıda aşağıya doğru ilerliyoruz, roket ya da top her neyse imleç ile kontrol ettiğimiz bir nesne var.
xyz ekseninde düşünecek olursak, içinde bulunduğumuz silindir y ekseninde., bizim hareketimiz de -y doğrultusunda.

belirli aralıklarla xz üzerinde yer kaplayan ve dönen silindirler ve bunların içindeki boşluklardan geçiyoruz.

sarhoş kafayla falan oynadığımı hatırlıyorum ama oyunu ne diye aratacağımı bile bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
ben de bir oyun soracağım, bilene yıldızlı beş.

98-99 civarında(belki daha erken) çıkan bir adventure oyunu. oyunun başında eşimizi uzaylılar kaçırıyordu ve daha sonra buluyorduk ve uzaylıları araştırıyorduk. karakterler insan değil kendilerine özgü canlılardı. izometrik bakış açısıyla oynanıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

ya da bir oyunun içinde mini game gibi bir şeydi.

silindirik bir yapıda aşağıya doğru ilerliyoruz, roket ya da top her neyse imleç ile kontrol ettiğimiz bir nesne var.
xyz ekseninde düşünecek olursak, içinde bulunduğumuz silindir y ekseninde., bizim hareketimiz de -y doğrultusunda.

belirli aralıklarla xz üzerinde yer kaplayan ve dönen silindirler ve bunların içindeki boşluklardan geçiyoruz.

sarhoş kafayla falan oynadığımı hatırlıyorum ama oyunu ne diye aratacağımı bile bilemedim.

bi flash oyunu oynamıştım, boru içinde giden füze modunda bi' şeydi. verilen tarife uyuyor. arıyorum...

edip: oyunu ilk gördüğüm zamanki linki (sözlüklerden birinden) yeniden buldum ama link ölmüş. sanırım benim oynadığım buydu: http://www.oyunsofrasi.com/oyunlari-oyna/463/Deliklerden-Gec.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...