Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara'da ak$am saat 7de bıcak ceken mendilciler

uzumlukek

Öne çıkan mesajlar

said:
Selamon, 05 Ocak 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
Ya aslında o parklara sağlam bir ışıklandırma sistemi yapsalar, aydınlık olsa yollar bunlar bayağı azalır diye düşünüyorum.

gündüz vaktide soyuyolar hep[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bana buda bizden mantığıyla yaklaşmıyolar (çok çapulcu gezerim) yada geldiklerinde çok kararlı konuştuğum için çekip gidiyolar.

Kararlılık göstermek kesin çözüm. (Tabii tiner filan çekmedilerse)[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dela ben de ist te yaşıyorum.

Sat komandosunu öldürenler uçucu madde kullanmış çocuklardı. Tezimi tekrarlıyayım: uçmamışsa kararlı görün efendi efendi def et, uçmuşssa allah yardımcın olsun.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

milli kütüphane etrafıda çok kötü. gece gündüz farketmiyor. kütüphane dolu olsa bile hiç farketmiyor. resmen pislik.

Yeni tipler çıkmış. sürekli cogalıyorlar. abi ben Diyarbakırdan geldim ( nedense hep Diyarbakır). para lazım falan filan. aslında dövüp göndericeksin karakola. ama 10 dakka sonra çıkaracaklar karakoldan. daha beter şekilde sokaklarda olucak tekrar.

Türkiyede çok tolerans tanınıyor bunlara. Küçük yaşta birisi karıştımı bu olaylara. yaşı küçükse 20 yaşına kadar atacaksın ıslah evine. oradan askere. ondan sonra salıcaksın. tekrar yaparsa müebbet hapis. çocuk yaşta olmayan bu işlere karışırsa ( gasp, haraç vs vs ) akli dengesi yerinde değilse tımarhaneye, yerindeyse en kötü 25 yıl hapis.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şehir eşkıyalarına karşı anlık tedbirler almak yerine sorunu kökten çözecek birşeyler yapmak gerekiyor. Ve bence bu sorunun en büyük sorumlusu medya. "Tinerci çocuklar da bu vatanın evlatları, yazık onlara, sevelim, sayalım" konulu programlar hala reyting veriyor. Devletin almaya niyet ettiği radikal kararları da bir güzel baltalıyorlar. Kendileri ise Reina çıkışında 3-5 çoçuktan mendil alıp, fotoğraf çektirerek iyiylik havarisi kesiliyorlar. Ne zamanki kendilerinden birilerinin ( ki bu ender olan bir olay. Çünkü bu sokak eşkıyalarının onlarca korumayla gezen bu insanlara zarar vermesi imkansız) canı yakılırsa o zaman "Vay bunlar nasıl insan, tinerci dehşeti" vb başlıklar atıp bu olaydan yine kar sağlıyorlar.[signature][hline] Türk Oğuz Beğleri budun eşidin! Üze tenri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun, ilinin torunun kem atatı? Udçı Türk budun ertez okun!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorunun tek cozumu bence koylerden sehirlere gocu engellemek bunun içinse koydeki tarımı, hayvancılığı desteklemek ve oralara binimum temel hizmetlerin götürülmesi gerekir. 17 aralık gibi gazetelerdeki EU'nin bize verdiği notlara bi bakın her gazete aynı seyi yazdı en dusuk notumuz tarimda. sorun burdan kaynaklanıyor. Köylerimiz kalkınırsa her sey zincirleme düzelecek arkadaşlar. Köyden insanlar göç etmek zorunda kalmayacak. bilinçsiz ve yetersiz tarım azalacak. Ekonomi daha da yükselecek. en önemlisi insanlar para kazanamıyoruz diye yada şehirde çocuğumu okutucam diye şehirlere göç etmeyecek. Ama bazılarının işine gelmiyor bilinçli, akıllı, ne yaptığını ne yetiştireceğini nasıl yetiştireceğini bilen köylü insanlarının olması. Düşünün bi köylerimizde tarları işleten ziraat mühendisleri olsa ve devlette desteklese bunu :) EU ya girmemiz bile gerekmez bence o zaman.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Hönk! Şansa bak yaf, yarın Ankara'ya geliyorum. Artık mendilci görürsem elimdeki bavulla topuk...[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Volfied, 15 Ekim 2004 13:39 tarihinde demiş ki:
kucuk emrah ile aranda bi fark var elvyn
kucuk emrah kurgusal bi karakter
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar senelerdir var. ve aşmıs durumdalar. bi kac kez benim basıma geldi. hepsinde yıttım. ama biri cok komikti. 5-6 sene once hani su dergilere yapıstırılan futbolcu resimleri vardı ya. euro2000 miydi neydi. onlardan vardi 3 arkadas aldık. ben en öndeyim. bi baktım 18-19 yasında bi tip. elinde 1 içki sisesi. sigara filan, böle keş bi vaziyette geldi ark. a elindekileri istedi(yapıstırmaları). vermedik filan, sora adam siseyi salladı tehdit eder gibi. biz de bi b.kluk olur diye verdik. isin komigi adam bunlar yenirmi diyip agzına soktu. :)
hakkaten cok tip insanlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

işin Kotusu Sagcı solcu davasına millet kardeşini kurşunlatmıstı zamanında . Boyle bir Toplumun genclerinden nasıl bir bok bekliyorsunuz ki.Halende Bu dava Adına Kursunlanan Evi Kursuna dizilen Arkadaslarımda var..Ne kadar ilginc Gelıyor degılmı sankı bir kovboy filmi gibi ama hayatın gerceklerı....[signature][hline]Alemde Herkez Scripter Olmusta Haberimiz Yok.
Sorsan Belkide %5i Html bilir.
Sorsan %90 i Action bilir.(editler.)
Sorsan Hiçbiri Sosyal Hayat Nedir Bilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

1- polisler tinercilere birşey yapmıyor. yasalar çocuklar-büyükler diye ayrı olduğu için hapse girseler bile "tinerci" diye değil "çocuk" diye giriyor. polise şikayet ettiğinle kalıyorsun.

2- sen bıçak çekip veya silah çekip adamı öldürsen, orda sen suçlu sayılıyorsun, nefsi müdafaa bile saymazlar.

3- gazeteler tinerciler üzerinden geçiniyor. onları "ah canım vah canım" diye önümüze getirirken, öğrencilerin tinerci yüzünden çektikleri kimsenin umrunda değil.

madem bu ülkede devlet birşey yapmıyor, yasalar birşey yapmıyor, polis birşey yapmıyor
halk tepkisini göstermek zorunda.
en basitinden şöyle birşey geliyor aklıma.
kalın mont giyceksin, alcaksın copları
gidip bu tinercileri bir güzel dövceksin. sonra kızılayın orta yerinde bunları iple bağlayıp topluycaksın
resim felan çekceksin
sonra gazeteye verceksin resimleri.
halkın tepkisi işte ne güzel
en azından sorumlu kişiler akıllanır.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 05 Ocak 2005 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır tinerlerin içine uçucu yoldan kana karışabilen sadece bütün şişedeki 10gr lık miktarının 1gr sı aynı anda kana karışınca inanılmaz miktarda kusma ve zehirlenme hissi ölüm paranoyası yaratan kimyasal zehirlerden koyalım

içine çeke çeke kokluyan kussun sonra gitsin öldürsün kendisini ha öldürmessede kusa kusa açlıktan ölsün nezaman tineri koklamayı bırakır ozaman madde atılır kandan. normal hale döner
boyacılara bişi olmaz içine çekmiyolar zaten
hem insanlar maske takar bundan sonra tiner kullanırken.
Maske ilede tiner koklamaz tinerciler:P[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

Kısacası o kimyasalı öyle bir ayarlıyacaksınki (var o etkili kimyasallar:) ) Sadece kafayı uçurup kişiyi "high" seviyeye çıkarıcak kadar tiner çekilince ciğerlere etkili olacak miktarda konacak
Normal koklayana dokunmayacak çok az miktarlarda aldıkları için[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 05 Ocak 2005 03:33 tarihinde demiş ki:
Dela ben de ist te yaşıyorum.

Sat komandosunu öldürenler uçucu madde kullanmış çocuklardı. Tezimi tekrarlıyayım: uçmamışsa kararlı görün efendi efendi def et, uçmuşssa allah yardımcın olsun.

:D ahah[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 05 Ocak 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
Abi işte en iyisi o elektrikli aletler

*! Bızzz * *! Bızzzzz *
diye vericeksin elektrikgi ölmücekler ama akıllancaklar

Kesinlikle katılıyorum.
Sokakta birine saldırıyolar,ve bir allahın kulu dönüpte saldırdıkları kişiye yardım etmiyolar.Herkes öyle bakıyo,kimisi çekirdek çitleyip izliyo(hamuğa godumun).
Halkta bunların üzerine gitmeye korkuyo.
Ama 3-5 kişi şöyle bi temiz dayak atmıyoki.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 05 Ocak 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
Kısacası o kimyasalı öyle bir ayarlıyacaksınki (var o etkili kimyasallar:) ) Sadece kafayı uçurup kişiyi "high" seviyeye çıkarıcak kadar tiner çekilince ciğerlere etkili olacak miktarda konacak
Normal koklayana dokunmayacak çok az miktarlarda aldıkları için

Negerek var?
Direk siyanür karıştır,olsun bitsin :D[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...