Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara'da ak$am saat 7de bıcak ceken mendilciler

uzumlukek

Öne çıkan mesajlar

said:
HocaEfendi, 04 Ocak 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
hellsing ağız dalaşı yapmak istemıyorum senınle ama neyse.. sne ister kral ol ister büyük adam ol seni bir darbe öldürebilir bunu aklından cıkarma..07 gençliğe de laf atma.. biz o yola baş koyduk..

Zaten ben olmem kralim demedim.Ben pek antalyada biseyden korkmam dedim.oldurebilirler zaten ben kaybedicek bir ton seyim var.O arkadaslarin bazilarinin ne kadar var oda tartisilir.
cevap yazmistim.onu silip 07 arkadaslardan ozurdilerim.zaten suan londradayim bunlarla ugrasamicam.

[Bu mesaj Hellsing tarafından 04 Ocak 2005 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 04 Ocak 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
şincuk ankarada bu tip olaylar yok falan diyenlere bi tarafımla gülerim falla. Saat 8-9 dan sonra Sıhhıye köprüsünün altı harlem gibin oliyi böle kendinizi oyunlardaki gibin hissediyosunuz ama ne canınız var nede cebinizde 9mm veyahut kendinizi savunmak için gerekli envanterler. Sonracıma Tunalının punkları ayrı bi komedi zate. Adamlar çok neşeliler ama alkol etkisiyle içki parası için onlarda saldırgan olabiliyolar bazen boyacı tinerci falan çok görmedim ben çinçin haricinde oralarada gitmeyiversek olcak bitçek gibin :D.
ihihiih Ne diyim zaman kötü.

o tunalidaki punkcıları evire çevire güzel bir dövüceksin ondan sonra bak bir daha yapiyolar mı ? Zamazingolar.[signature][hline]I'm the pain you tasted, fell intoxicated.
I'm the trouble starter, fuckin' Instigator!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uzumlukek, 04 Ocak 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
ufacık cocuklar ya, abartısız bacagım kadardı veletler...

ya hakkatten de suç yaşı çok düştü! geçen gün arkın gözü önünde gasp yapmışlar, öğrenciyim demenin dew pek işe yarayacağını sanmam ne marka olduğuna bakmadan cep telefonlarını da alıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kızıl ay bu tiplerin elinde geçen beni çevirdi iki üç kişi al yoksa keserim biçerim dediler hiç duymamış gibi yoluma devam ettim.Allahtan ortalık kalabalık bişi yapamadılar.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 04 Ocak 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
said:
wildpervert, 04 Ocak 2005 14:32 tarihinde demiş ki:
bende bu yıl geldim ankaraya
banada diyo arkadaşlar sürekli ama allahtan daha denk gelmedim "şef" lere. üff ankara hem modern, hem öğrenci hem kürt şehri peh!

Konuşmalara ve yapısal yargılara dikkat edilmeli kanaatimce..
Cunki aramızda kürtler ve diğer ayrımdan olanlar alınabilir kaldı ki Ankara herşehire nazaran daha korunaklı ve herşeyin yerli yerinde olduğu biryerdir eleştirirken daha yapıcı olunmalı bu benim önerim tabıi..

Abi sen çinçini bilmiyorsun herhalde...
Ankara başkent polis giremiyor devriye yok oraya gir seni tanımasınlar donunu eline verirler.Pisliklerin hepsi oraya toplanmış ve işin ilginci hepside birbirini tanıyor.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

ya çinçin nedir abi ya
olurmu böyle SAÇMALIK YA
BÖYLE ÜLKEMİ OLUR YA
ADAMLAR NASI ŞEHRİN İÇİNDEN BİR BÖLGEYİ İT KOPUĞUN ELİNE VERİR! O TOPRAKLARI SAVAŞLA KAZANDILAR ŞİMDİDE İT KOPUĞA VERİYORLAR[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

bu arkadaşlarda madem bukadar saldırma gazı var asker yapsınlar sonra salsınlar güneydoğuya hiçdiilse bi faydaları olur

bence şehirlere tesla coil konsun geleni geçeni cazordatsın ehe :D

allaha şükür benim başıma gelmedi
genellikle geceleri dışarı çıkmam heralde bu yüzdendir ama gündüzde yapıomuş artk pislikler

tanrı hepimizi korusun arkadaşlar
büyüyünce biyerden bizde bolbol toprak alalım paticik komünitesi olarak izole bir ortam yapıp yaşayalım dimi kemikıl?
Sosyal ağlarda paylaş

:D elektrik mühendisi olur tesla coilleri hazırlarım laser fence yerinede elektirikli tel yeter.Bi kaç patiti fedaiside koydukmu ellerinde mp5 tamamdır[signature][hline]Guild Master Of Tamers Of Defiance
Namesiz The Tamer
edik:yazım yanlışı

[Bu mesaj namesiz tarafından 04 Ocak 2005 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 04 Ocak 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
ya çinçin nedir abi ya
olurmu böyle SAÇMALIK YA
BÖYLE ÜLKEMİ OLUR YA
ADAMLAR NASI ŞEHRİN İÇİNDEN BİR BÖLGEYİ İT KOPUĞUN ELİNE VERİR! O TOPRAKLARI SAVAŞLA KAZANDILAR ŞİMDİDE İT KOPUĞA VERİYORLAR

üya çinçin nedir abi ya
olurmu böyle SAÇMALIK YA
BÖYLE ÜLKEMİ OLUR YA
ADAMLAR NASI ŞEHRİN İÇİNDEN BİR BÖLGEYİ İT KOPUĞUN ELİNE VERİR! O TOPRAKLARI SAVAŞLA KAZANDILAR ŞİMDİDE İT KOPUĞA VERİYORLAR[ signature ][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C

öyle değil olum. ite kopuğa vermediler adamlar kendileri yerleşti bugün devlet oraya gidip. Sizin ananızı avradınızı deyip bellerine zopayı vurur ama ABsidi kılıydı yünüydü adamın aklını alırlar. Oha süper yazdım eheh[signature][hline]Apprentice fordfocus driver..[/i]
kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

said:
öyle değil olum. ite kopuğa vermediler adamlar kendileri yerleşti bugün devlet oraya gidip. Sizin ananızı avradınızı deyip bellerine zopayı vurur ama ABsidi kılıydı yünüydü adamın aklını alırlar. Oha süper yazdım eheh

böyle edecen quate

sonuçda ha düşmana vermişsin hada düşman almış toprağı
sonuçta sen bırakmış sayılıyorsun:)[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
çinçin zaten aşmış bi olay.
said:
ya çinçin nedir abi ya
olurmu böyle SAÇMALIK YA
BÖYLE ÜLKEMİ OLUR YA
ADAMLAR NASI ŞEHRİN İÇİNDEN BİR BÖLGEYİ İT KOPUĞUN ELİNE VERİR! O TOPRAKLARI SAVAŞLA KAZANDILAR ŞİMDİDE İT KOPUĞA VERİYORLAR
aslında var ya , en küçük bir olayda (tv de sık görüyoruz kavaga falan çıkıp dura bi yer) , polisler kızılaydaki gibi birli halinde dalacak oraya , ne kadar adam varsa sakatlayıp geri çıkacak :) Ara sıra yapacaklar bunu , sonra oranın pisliği kalırsa bende adam değilim :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uzumlukek, 04 Ocak 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
ankara guvenilir falan sanmayın, burası da bozulmaya ba$ladı :(

E abi yükselin yanındaki sokakta hergün görüyorum çocuk elinde kelebeği sallaya sallaya yürüyo arada bi kadının çantasından birşey afırmaya çalışıyo kadın hızlı yürümeye başlarsa birden duruyo yoksa atıyo cebe. Sonra 1-2 ay önce 2 tane öyle çocuğun 2. kattan atlayıp kaçışını izlemiştim , aksiyon filmi gibi oldu ankara da artık[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 04 Ocak 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
said:
Bonecrusher, 04 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
çinçin zaten aşmış bi olay.
said:
ya çinçin nedir abi ya
olurmu böyle SAÇMALIK YA
BÖYLE ÜLKEMİ OLUR YA
aslında var ya , en küçük bir olayda (tv de sık görüyoruz kavaga falan çıkıp dura bi yer) , polisler kızılaydaki gibi birli halinde dalacak oraya , ne kadar adam varsa sakatlayıp geri çıkacak :) Ara sıra yapacaklar bunu , sonra oranın pisliği kalırsa bende adam değilim :)

Yapamazlar , yusuflarlar vede göründüğü kadar kolay değil. Polisler ateş edemez ama çinçindeki adamın kaybedecek pek bişeyi olmadığından düşünmez çatır çatır counter oynarlar. E tabi haliylen Terrorists Win ..[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

ankaranın pek çok pisliği ortaya çıkmaya başladı , ancak ankara hala cennetten bir mekan bence :) hala rahat dolaşabiliyorum :) en azından benim olduğum yerde benden daha büyük bir tehlike olamayacağını bilerek güven içinde dolaşıyorum :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 04 Ocak 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
ankaranın pek çok pisliği ortaya çıkmaya başladı , ancak ankara hala cennetten bir mekan bence :) hala rahat dolaşabiliyorum :) en azından benim olduğum yerde benden daha büyük bir tehlike olamayacağını bilerek güven içinde dolaşıyorum :)

yani benim yanımda dolaşın size bişe olmaz diosun:P[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...