Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara'da ak$am saat 7de bıcak ceken mendilciler

uzumlukek

Öne çıkan mesajlar

ankaraya da bula$mı$ artık bu tipler..

saat 6-7 gibi metrodan cıktım, kurtulu$ duragından, kampuse dogru giderken icinden gecilen bi park var, parktan gectik cıktık, kaldırımda gidiyoruz, kar$ımızda trafik denetleme $ubesi var, kapısında uzili polisler falan bekler, onların onunde 3 tane ufak mendilci bebe bıcak cekti bize "mendil alın" diye, tabii direk polislerin yanına bastım deparı, polisler tamam biz hallederiz falan dediler;

hayatımda ilk defa tipin biri bana bıcak cekti,ankaralı arkada$lar dikkatli olun, ankara guvenilir falan sanmayın, burası da bozulmaya ba$ladı :(
Sosyal ağlarda paylaş

başıma gelmedi hiç böyle bi olay antalya'da bi ara gelir gibi olmuştu hemen uzaklaştım.sigara istiyor 10 yaşındaki çocuk yok bende dedim para ver dedi yok dedim bekle dedi gitti aha bi baktım 10 tane abileri geliyor neyseki şehrin göbeğindeydi oturdugum yerden kalktım gittim gelmediler peşimden heralde ufaklığı iplemediler :P
geçmiş olsun.[signature][hline]i love this game!
youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uzumlukek, 04 Ocak 2005 00:21 tarihinde demiş ki:
ankara guvenilir falan sanmayın, burası da bozulmaya ba$ladı :(

e günaydın diyim o zaman sana, daha yeni mi farkediyorsun.
tüm lise zamanım boyunca "şef"lerden çektim / çektik.
imrenilen, ankara'nın belki de en iyi okulu TED'e gidiyorsun, ama öğlen ve akşam çıkışlarında tinerciler riski var, okulun etrafı hiç güvenli değildi. gelip zorla oramıza buramıza mendil sokuyorlardı. Almassan "çizerim" "boyarım" "döverim" gibi tehditler savuruyordu.
Yeni bişi değil yani bu olay.

Örneğin geçen sene sanırım, theKingpin ankaraya gelmişti buluşmuştuk, ona da bulaşmıştı bu veletler.
Neyse liseden sonra saçı uzattık da biraz daha ucubeye benzedik :-P
zırt pırt gelmiyor artık "şef"ler[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 04 Ocak 2005 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kocetepenin orda taa ortaokula giderken çekmişlerdi :) Yeni değil yani 5 sene önce de vardı :) O zaman 100bin vardı cebimde onu verdiydim. Çocuklar sinirlendiydi sadaka mı veriyon diye. dediydim napıyım başka para yok eve yürüyerek gitcem zaten :) Acındırdıydım kendimi kurtulmuştum öyle :)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

onlar da napsın bakıyolar ki yaşadığımız ülke bunlarla mücadele etmek için hiçbirşey yapmıyor devam ediyorlar. yahu kaç kere gözaltına alınıp bırakılıyor bunlar. bu kadar angutluk olmaz.

belediye başkanımız her yere fiskiye dikeceğine, 5 metrede 1 üst geçit yapacağına bütün ana yolların trafiğniin içine edeceğine metroda 10 santime 1 lcd koyup millete para yedireceğine ankaranın sorunlarıyla ilgilense bunların hiçbiri olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

benim merak ettigim adamlar neden bicagi mendil al diye cekiyor, cekmisken bicagi iste adamin cuzdanini, degerli esyalarini.
ayri bi aptallik bu da, "mendil al yoksa olursun" lol.
bu arada gecmis olsun.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

beni dövmekle tehdit eden gencleri anahtarla uzaklaştırmıştım ben.
bildiğin anahtar ya.

dayadım cepten dışarı. dişe diş , kana kan. yersen. dedim
pardon abi dediler gittiler.

arkamda tank mı vardı ne.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i don't want a teenage queen,i just want my m-14.
Sosyal ağlarda paylaş

şincuk ankarada bu tip olaylar yok falan diyenlere bi tarafımla gülerim falla. Saat 8-9 dan sonra Sıhhıye köprüsünün altı harlem gibin oliyi böle kendinizi oyunlardaki gibin hissediyosunuz ama ne canınız var nede cebinizde 9mm veyahut kendinizi savunmak için gerekli envanterler. Sonracıma Tunalının punkları ayrı bi komedi zate. Adamlar çok neşeliler ama alkol etkisiyle içki parası için onlarda saldırgan olabiliyolar bazen boyacı tinerci falan çok görmedim ben çinçin haricinde oralarada gitmeyiversek olcak bitçek gibin :D.
ihihiih Ne diyim zaman kötü.[signature][hline]Don't you have a kingdom to run?
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun :( çok sevdiğim ankaramızı bile bozuyolar :( zaten kızılayda bir kaçını hastanelik edecem bi gün :hrr:[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zerokull, 04 Ocak 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
şincuk ankarada bu tip olaylar yok falan diyenlere bi tarafımla gülerim falla. Saat 8-9 dan sonra Sıhhıye köprüsünün altı harlem gibin oliyi böle kendinizi oyunlardaki gibin hissediyosunuz ama ne canınız var nede cebinizde 9mm veyahut kendinizi savunmak için gerekli envanterler. Sonracıma Tunalının punkları ayrı bi komedi zate. Adamlar çok neşeliler ama alkol etkisiyle içki parası için onlarda saldırgan olabiliyolar bazen boyacı tinerci falan çok görmedim ben çinçin haricinde oralarada gitmeyiversek olcak bitçek gibin :D.
ihihiih Ne diyim zaman kötü.

sıhhiye koprusunun oralarda hic denk gelmedim, saat 10-11 gibi oradan epey gecmi$ligim vardır, demek ki hava kararınca metroyu kullanmamak gerekio.
Sosyal ağlarda paylaş

metro degilde daha cok metro cikislarinda oluyo bole denyolar.Arti yaninizda sevgiliniz varsa sadece onlar degil cicekciler felanda saldiriyo.dikkatli olmak lazim cevap vermeden yurumek lazim bole tipleri gorunce hic muhattap olmayin animallah bisi misi olur dikkatli olun.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim servis yollunda 2 tane ayna vardı alt geçişi görmek için
it çingeneler paso alıp kaçıyodu bu aynaları
içimden sniper bulup menziline pusmak geldi
baktın "LA MEMET GENE KOYMUŞLAR AYNA ALALIM LAN" yapıyolar vurucan sağından solundan görücek aynayı almayı

it kopuk dolu
harbiden hele istanbulda saha sola fıskiye yapıcaklarına it sıfatındaki insanları atmalılar şehirden
birdefa iç göçü tamamen engellemeliler
istanbula girişi engellemeliler bidefa köyden kalkıp gelme yasaklanmalı
sonra köylüyü köyüne yollayıp orada iş imkanı açmalılar
bir ailenin en fazla 5 çocuğu olmasını sağlamalalılar devamında yüksek tazminat yada kürtaj önermeliler herifler 30 tane çocuk yapıp yollara salıyor. saldırmasınlar

çok şey var[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Rüya
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 04 Ocak 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
belediye başkanımız her yere fiskiye dikeceğine, 5 metrede 1 üst geçit yapacağına bütün ana yolların trafiğniin içine edeceğine metroda 10 santime 1 lcd koyup millete para yedireceğine ankaranın sorunlarıyla ilgilense bunların hiçbiri olmaz.

İ. Melih Gökçek[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...