Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ankara'da ak$am saat 7de bıcak ceken mendilciler

uzumlukek

Öne çıkan mesajlar

tabi abi :) gelin birlikte gezelim :) cephanelik gibi geziyorum zaten :) çantamda ne ararsan var (thta kaleminden tarağa kadar :) kısaca ciddiyim :D) , cebimde de bir anahtarlık var , gürz beter :) onla birine bi koysam yüzü dağılır zatan (bi anahtara 20 anahtarlık + zincir bağlayınca böle oluo :D) , ayakkablar desen kayadan daha sert :) Yiyosa gelsinler , ben her zaman hazırım...:)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle durumlarda Waffen SS tugayından çıkma biri gibi dolaşmam iyi oluyor ne bulasan var ne saldıran ayrıca ben de her allah ın günü kurtuluş - beytepe yapıyorum

Ayrıca bazı durumlarda tesbih de işe yarar[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

benim gibi gezceksiniz abicim :) direk militan tipi var bende :D üzerimde asker kabanına benzeyen (rütbe falan var :)) yeşil bir mont , tatil zamanında sakalda kesmem zaten hacı sakalı ile dolanıom :D direk militan modunda :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

Bana bıçak deilde bu kadıkoyde limandakı tiyatroda kız arkimle yuruken bi velet gelmişti sakız veriyim muhabbetine girmişti bende yok mok dedim al yoksa tukururm demişti bende tükür lam dedim oda dur dedi şimdi bnm arkları çağırıyımda sen görürsün demişti:P
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ayakkabı boyayanlar var. Abi boyayım bedava sana diyor.Bak para istemicen ama diye pazarlık ediyorsun sonra boyayıp para istiyor.Hadi sorun para degil 50 kuruş birşey ama neden önce para istemem diyorsun sonra peşinde 7-8 boyacı koşuştur dur :D[signature][hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Ocak 2005 00:29 tarihinde demiş ki:
Örneğin geçen sene sanırım, theKingpin ankaraya gelmişti buluşmuştuk, ona da bulaşmıştı bu veletler.
Neyse liseden sonra saçı uzattık da biraz daha ucubeye benzedik :-P
zırt pırt gelmiyor artık "şef"ler

cocuk boyuma gelio bide tip tip konusuyor güzel güzel izah ettim ya param yok canım kardeşim alamayacağım dedim mendilini elime tıkıştırdı zorla arkadaşın gelince alırsın falan sonra bonecrusher de çulsuz adamın teki olduğundan :p alamadık tabi sonra başladı bu tip tip konuşmaya .kerim hederim hödö bi tane çarpsam kalkamıcak yerden sonra tabanlamak yemedi :) ee yeter be deyip uzaklaşmıştık
ama ankara'da böyle şeylerin olması üzüyor beni..[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tanede bundan 8 sene evel veledi zna iken:) sınıf arklarımızla kadıkoy baharıyede yuruoduk boyacı cocuklar geldı boyuylım muhabbetıne girdiler ben çocukların gozunu korkutmak için bizim sınıf arklarda gelio 20 kişi falam dedim çocuk gelsın gelsın onlarıda boyayak demişti afedersiniz ama fare pipisi gibi kalmıştım:=)
Sosyal ağlarda paylaş

bi keresinde çocuk mendili koluma koydu ve para istedi(kolarım bağlı yürüodum) , kolumu bi açtım , mendil yere düştü , almyorum dedim gittim yürüdüm , çocuk mal gibi kaldı orda . En son arkamdan küfrediodu :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

Silah alacam valla, annem yapma etme diyor ama... Alıcam bi tane ruhsatlı, böyle bir olay olunca korkuturum olmadı, bacağına sıkıp kaçarım ne yapiyim artık anasını satim.. Boku çıktı işin yaa, deli oluyorum.. Armorumu giyip, coltumu alıp 1 saatte tinerci öldürme rekoru kırmak istiyorum, o kadar dellendiriyorlar.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

aslında kuru sıkı alıp , belde taşımak lazım :D çok sıkışırsan gösterirsin , olmadı ıskaladım ayağına bir iki el ateş edersin :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

oldu sonra o kuru sıkıyı çıakrınca biyerde sana gerçeğini çıkarırlar goursun sen kuru sıkıyı:)
Kokrmaz kımse merak etme hele onlar hiç korkmaz silah warsa çeker ler sana kurusıkıyı gerçek sanıp bence hata edersin ya vercen 1-2 m yada hızlı hızlı yurıcen...[signature][hline]Ünlü futbolcu Vieri'ye bir spiker sorar:
Fenerbahçeyi tanıyomusunuz biliyomusnuz?
Vieri ise şu cevabı verir;
Galatasaraydamı oynuyor...(Tamamen gerçek)

Learn to Obey before you Command....
Sosyal ağlarda paylaş

Kızılay,7.cadde,Tunalı,Kurtuluş,Cebeci,Kolej buraları mesken tutmuşlar.
Heleki yanında kız arkadaşın varsa,ozaman daha bi yapışıyolar alda al diye,Kurtulmak için alıyosun mecbur,sonrada para beğenmiyolar,soyuyolar resmen.Black_lupin'le yaşadığımız bi anımızı anlatayımda;
Kızılay YKM önünde bi arkadaşımla buluşucaz,ben ve black_lupin bekliyoruz.ufaklığın biri geldi,mendilde mendil diye tutturdu.
Önce "vaay yahışıhlı abimiz *sniff* bi mendil beaaa,siftah beaa,hadi beaaa" derken ben hiç takmadım.Black'inde kazmalığı işte,kayle alıp konuştu,yok bozuh mozuh diye.Ben çıkardım 250 bin verdim,üstüne bide "LAN BUNNAN YEMEH BILE...YEMEĞİ BIRAH SAHIZ BİLE ETMEZ" dedi lavuk.Black'te parayı aldı "beğenmiyosan" misali,vermedi.Çocuk bide black'in ceplerine selpak falan sokuşturdu :D onunda üstüne,black sinirlendi,selpağı yere atıp çocuğuda iteledi.Çocuktan bi nara "AHMEAAAT,NİYAĞZİİİ,TAYFUUUĞN,HAMUĞA GODUMUNUN" diye tabi biz o sırada Colins'e girdik :D

Şimdide yeni bişey yapmaya başlamışlar,satmaya çalışıyo,almayınca cebinden sanki böyle jilet veya başka bişey çıkarıp yüzüne sallamış gibi bi hareket yapıyo(Fake vardır ya basketboll'da).Yada "3e gadar sayıyom,vermessen yüzüğü parçaladım" gibi laflar.Yok tinerciler,baliciler argadaşım falan.
Genel olarak zararsızlar,ama tiner veya bali çekenlere hiç yanaşmayın ve taşağa almayın,onlar hakkaten zararlı ve bilinçsiz.Ne yaptıklarını bilmiyolar.O anda bıçaklamaymış,öldürmeymiş,dayak yemeymiş umrunda değil.
Size tavsiyem fazla geç vakitlerde,bu saydığım yerlerde pek dolaşmayın,hiç tekin değil,bitek bunlarda değil,dolancırısından hırsızına kaynıyo.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?

[Bu mesaj Korax tarafından 05 Ocak 2005 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 05 Ocak 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
aslında kuru sıkı alıp , belde taşımak lazım :D çok sıkışırsan gösterirsin , olmadı ıskaladım ayağına bir iki el ateş edersin :D

Ondanda korkusu yokki kimisinin.
Sen sıkamadıkça kaçmaz onlar zaten.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence en iyisi o elektrikli zımbırtılardan almak lazım hani dokundurunca bayıltan aletlerden. Bunlar geldimi böyle

*! Bızz * *! Bızz * diye dokundurcaksın hepsi yerde yok mendilmiş yok baliymiş uğraşmıcaksın :)[signature][hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

Bahçeli 7 nin bu hale gelmesi beni üzüo :( hala ankaranın en temiz yerlerinden biri olsa dâhi :( nede olsa çocukluğu burda geçti :( nede olsa burada ilk kavga edenler bizdik (taşlı-soplaı mahlle kagası yapmıştık :) bakkal falan kovalamıştı bizi :)) . Nede olsa burda apartman yokken tavuklar arasında büyümüştük biz :) ilk kez 7.cadde de bisiklete binmiştim :) ilk kez 7.cadde de annemi kaybetmiştim :) ilk kez burada insanlar benden korkmuştu :) 7 de bana hala bu tip kişiler bana yanaşamaz . Nede olsa esnafın yarısını tanıom , çocukluğum orda geçince mahalleden de baya tanıdık var :) Nede olsa korkmadan hepsinin üstüne yürüyebilirim . Nede olsa sadece 1 kişi var burada , gurup olarak gelirlerse dövesinide , kovmasınıda biliriz :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 05 Ocak 2005 00:51 tarihinde demiş ki:
Valla bence en iyisi o elektrikli zımbırtılardan almak lazım hani dokundurunca bayıltan aletlerden. Bunlar geldimi böyle

*! Bızz * *! Bızz * diye dokundurcaksın hepsi yerde yok mendilmiş yok baliymiş uğraşmıcaksın :)

Ahahah doğru valla.

-Abi mendil vereyimi
-Yoh canım sağol
-Mendil abi be siftah?
-Almıyacam
-Baliciler argadaş şef bah
-...
-Alacannı?
-.....
-Çıharsağa lan
-*Bızzzz*
-Alsağ...Ah ananı...

Ahah :D[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?

[Bu mesaj Korax tarafından 05 Ocak 2005 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslıda polis telsizi gibi bir telsizle gezecen :) , sana yaklaştıklarında onla oynayacan , seni sivil polis sanacaklar :lol:[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

bahsettigim park kurtulu$ parkı diil, onun daha ilerisinde ufak bi park, metro istasyonunun yanında.

neyse bunları ogrendigim iyi oldu, hava karadıktan sonra taksiden ba$ka ula$ım aracı kullanmam artık, gecenin bi vakti de kalmam dı$arılarda. kaldıgımız yerde alem yapıp sabah 5-6 gibi corbacıya giderdik, kurtulu$tan kızılaya. artık ooyle i$lere de girmem, gidiceksem de taksiyle giderim, bi daha boyle bi riski goze alamam ya, adamların kaybedecek hic bi $eyi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...