Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Saat Kate UPTON

totemic

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

tahta göğüs de geldi

bizim beklentimiz zaten çocuğu değil bizi emzirmesi ahahahahahsda

Ahuahahaha

Bu yourumunla;

Kardeş Payı,

Kate Upton Emcişleri ve Sütümü helal etmiyorum kısımlarını tekrar tekrar izleyip ofis ortasında kahkaha atmamı veesile olduğun için ellerin dert görmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

ama dediği doğru, büyük göğüs büyük penis bunlar bir nevi vitrin ürünüdür, genelden farklı olduğu için ilgi çeker, farkındalık yaratır ve tahrik eder, ama bu demek değildir ki kullanışlı ve iyi olsun lakin gereksiz ve çirkin olduklarını da söyleyemeyiz zira büyüklük sığ bir "güzellik" kıstasıdır...
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

ama dediği doğru, büyük göğüs büyük penis bunlar bir nevi vitrin ürünüdür, genelden farklı olduğu için ilgi çeker, farkındalık yaratır ve tahrik eder, ama bu demek değildir ki kullanışlı ve iyi olsun lakin gereksiz ve çirkin olduklarını da söyleyemeyiz zira büyüklük sığ bir "güzellik" kıstasıdır...

benim de göbeğim büyük mesela kızlar bayılıyo yhaaa chanım sana qhilo chok yaqışıyo böyle qal falan diye. sevgili olalım deyince hep tekme attı bu kızlar ama :'( şimdi onlar düşünsün evleniyorum ben evde turşunuzu kurarsınız inş pis kezbanlar
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

BabacumMostors said:

benim göğüslerim de dik

ama insan eliyle oynayacak bir şey istiyor, zaten bir erkek bir kadının yanında sarkıncaya kadar kalıyorsa seviyor demektir, seninkiler dik ama yalnızsın bunu napcez?

Yalnız değilim yeni sevgilim var uzun boylu esmer bilmem anlatabildim mi

pic related
http://www.linklup.com/wp-content/uploads/2013/08/turkish_style_29.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

polyanagirl said:

Bunlar bi çocuk emzirmede göbek deliğine gelecek memeleri ozaman nasıl zevk alacaksınız gördüğünüzde o memeleri :) bence herşeyin normali makbul

yemin ediyorum elim ayağım titredi.

kimsin olum sen kimsin lan kate upton a laf atıyosun beğenmiyosun

yolla bana fotonu özelden. memintoların en aşşağı 85 çıksın çıkmazsa ip de bulucam seni.

evet işçi partisinden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...