Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amazon.com sipariş ??

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi sony a6000 sipariş edeceğim.
yanına da bir iki şey ekleyecektim kartın kesilmesini bekliyordum da ulan bugün bir girdim.

Usually ships within 3 to 5 weeks diyii :(

arkadaş 15'inde dönecek yetişmez o zamana kadar.

Prime mevzusu var. 2 days free diyii ama kredi kartı falan istiyor prime da 2 günde gönderiyor kargoyu da o şekilde girsem iptal etsem üyeliği olur mu acaba?
Yıllar önce yanlışlıkla böyle yapmıştım iade etmişlerdi parayı :)

ne yapacağım ya?

ya da 1-2 gün içinde shipping edebilecek başka site var mıdır amazon tarzı
Sosyal ağlarda paylaş

Start a 30-day free trial to get:
FREE Two-Day Shipping with no minimum order size on over 20 million items

After your free trial
Your membership will automatically upgrade to an annual plan for $99/year.
If you do not wish to upgrade, you may cancel anytime by visiting Your Account and adjusting your membership settings.

demişte güvenemedim ibiklere
Sosyal ağlarda paylaş

chicago'daki adrese göndericeksen illa amazon'dan alman gerekmiyor ki. bestbuy'dan da alabilirsin. türk kredi kartları geçiyordu en son.

http://www.bestbuy.com/site/sony-alpha-a6000-compact-system-camera-with-16-50mm-retractable-lens-black/4660008.p?id=1219100586250&skuId=4660008&st=a6000%20sony&cp=1&lp=1
Sosyal ağlarda paylaş

Nako said:

prime ı iptal ediyorsun sonra, eğer çekmişlerse parayı yatırıyorlar geri. dersin hatta istemiyorum isteğim dışında alınmış bu para filan.

Amazon'la boyle ucuz oyunlara gerek yok zira adamlar cok temiz cok guzel calisiyolar. Musteriyi kirmiyolar ufak seyler icin. Ustune 1 ay beles iste prime, istedigin an iptal edebiliyon o 1 ay icinde.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.google.com/maps/place/200+S+Roselle+Rd/@42.102903,-88.077875,3a,90y,291.13h,58.2t/data=!3m4!1e1!3m2!1sRzdzO3hkHL6YE4PRaz1nHg!2e0!4m2!3m1!1s0x880fa432dffb6e85:0xa850d980abe38ecd

Arada bi patika var gibi.Oradan gidiliyo heralde arkadaşının evine.Not düş, patika var eve ota sürtüp çizdirmeyin sağınızı solunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet işlemleri onlar hallediyor. Yasaklı bir madde olmadığı sürece paran deposit ile ödenip geçiyor. (30kg yi aşmayacak, cep tel olmayacak, sayısı çok olmayacak ve trt bandrol yapıştırılması gerekmeyen ürünler olacak)

Ama farklı şeyler olabiliyor; mesala şu garip çin tabletlerinden almıştı biri işte üzerinde atıyorum 98000 mah pil var. X-rey bu kadar yüksek değerdeki pili patlayıcı veya zararlı madde olarak tanımlayabiliyor v.s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...