Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okulu uzatma korkusu

sdeceokuyangenç

Öne çıkan mesajlar

1 sene daha önce uzattım. şimdi mezuniyet töreni planları yapıldı kepli fotoğraflar çekildi bilmemne son 1 pratik iş var. iş biraz sıkıntılı hoca biraz arıza ama yine de çok küçük bir iş. Veremezsem 6 haftalık bir staj için 1 sene uzatmış olcam ve çalışarak olcak bişey değil. Hayatımda yaşamadığım stresi yaşıyorum of be bu ne pis bişey
Sosyal ağlarda paylaş

hali hazırda bir sene uzamıştı okulum. bu sene sözde son senem olcaktı fakat bi iş buldum güzelinden. bizim sektörde öyle mezuniyet/diploma falan da önemli olmadığından, işi bilip bilmemene bakıyorlar, girdim direkt. yarın eğitim öğretim hayatımın muhtemel son dersine gireceğim. ardından yapmam gereken 2 stajımı bırakıp okulu uzatabildiğim kadar uzatacağım. sanırım 29 yaşına kadar askerlik için kapını çalan olmuyormuş. o yüzden kafam şimdilik rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

1 sene daha önce uzattım. şimdi mezuniyet töreni planları yapıldı kepli fotoğraflar çekildi bilmemne son 1 pratik iş var. iş biraz sıkıntılı hoca biraz arıza ama yine de çok küçük bir iş. Veremezsem 6 haftalık bir staj için 1 sene uzatmış olcam ve çalışarak olcak bişey değil. Hayatımda yaşamadığım stresi yaşıyorum of be bu ne pis bişey

sıkıntı yok, 2 sene uzattım ve hala

Holy said:

Bi bitir okulu da keşke uzatsaydım lan o bi seneyi diyeceksin.

diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...