Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahahah lol

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

sub anılarını depreştirmem istemem ama hamit şimdi 6-8 ay falan sakattı. ondan sonra vitaminler idman patlaması var. yemin ediyorum kafasından türbanını sıyırmadan direklere vura vura dövdürmüştür karıyı. özür dileyerek söylüyorum. hayırlı günler dilerim.

sşldjgsşlgjşsjgdşsjşdsjsşlhdşljs
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

sub anılarını depreştirmem istemem ama hamit şimdi 6-8 ay falan sakattı. ondan sonra vitaminler idman patlaması var. yemin ediyorum kafasından türbanını sıyırmadan direklere vura vura dövdürmüştür karıyı. özür dileyerek söylüyorum. hayırlı günler dilerim.

ahahahahdsf
Sosyal ağlarda paylaş

aeny said:

Seele said:

sen sunu birak sonrada evlen.
halil yanlis yaptin.
http://www.sacitaslan.com//g/ca0_0184b.jpg

seksi değil bu kız yaramaz

http://83.66.2.16/images/galeri2/galeri_15096/39.jpg
ha buldun kıllısını istiyosan buyur:

http://galeri3.uludagsozluk.com/174/b%C4%B1y%C4%B1kl%C4%B1-k%C4%B1z%C4%B1n-a%C5%9Fk%C4%B1m-demesi_210123.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Fransuxa said:

sşldjgsşlgjşsjgdşsjşdsjsşlhdşljs

off abi türbanlı demeyin ya. gizli çekim vardı bi tane, dişçi abimiz türbanlı bir ablayı götürüyodu falan. türbanlı görünce aklıma gelior o video ya. bi kaç defa da neyse. ama ilik gibi olanları var laf aramızda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kız whatsapp tan cevap verdi utandım :P karımı filan soruyor kinayeli kinayeli sdfsdf.. Hamit dedim ne alaka , dışarda tanıştık diyor 3 ayın içinde de evlenmişler , hamit sakat olduğu için çok görüşme imkanımız oldu birbirimizi iyi tanıdık filan diyo.. iyi dedim allah mesut etsin , balayına nereye gidiyosunuz dedim söylemedi ünlü tribine girdi mal
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Abi kız whatsapp tan cevap verdi utandım :P karımı filan soruyor kinayeli kinayeli sdfsdf.. Hamit dedim ne alaka , dışarda tanıştık diyor 3 ayın içinde de evlenmişler , hamit sakat olduğu için çok görüşme imkanımız oldu birbirimizi iyi tanıdık filan diyo.. iyi dedim allah mesut etsin , balayına nereye gidiyosunuz dedim söylemedi ünlü tribine girdi mal

türbanı sıyırmışmı sorsana
Sosyal ağlarda paylaş

off bir arkadaşımın sevgilisinin eski sevgilisi basketbolcuydu, hep merak ederdi o mu yoksa kendi mi daha iyi yatakta diye, kıza soramazdı da hangimiz daha iyi diye, gelir bize ağlardı 'acaba istediklerini verebiliyor muyum ona' diye, biz de 'üzülme be olm, uzun adamlar yatakta rahat hareket edemez' falan derdik, 'öyle mi ağbi ya? öyle mi ağbi?' diye sorardı o da bize, sonra o gidince arkasından geyiğini çevirirdik 'çorap gibi giymiştir kızı o herif, yazık oğlana' falan diye, aklıma geldi öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...