Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ahahah lol

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

hamit belli ki spor ayağına kızı ihmal edicek. kız kıskanılmadığını düşünecek. evlendik bitti bakıyorum dicek. hamitte ne alaka falan derken bak millet beni başı boş zannediyo yavşıyo dicek. hamit floryadan direği çıkarıp monte etmeye gelecek bence. nasolsa 2 hamit var.

AHAHHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

ben hadi eşine selam söyle dedim kapattım muhabbeti... peki diye cevap verdi bozuldu belli ki :) evli olmasam fena olaylar çıkar burdan ama bizim de sorumluluklarımız var abi :) aranızdan birine paslayabilirim , yeni numaram bu filan yazıp , makara yaparsınız benmişim gibi sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

ben hadi eşine selam söyle dedim kapattım muhabbeti... peki diye cevap verdi bozuldu belli ki :) evli olmasam fena olaylar çıkar burdan ama bizim de sorumluluklarımız var abi :) aranızdan birine paslayabilirim , yeni numaram bu filan yazıp , makara yaparsınız benmişim gibi sdfsdf

bariz hamitten tırstın. kıvırma.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

abi aslında bişey demedim ki ben kıza niye tırsıyım :) siz ben bişey demişim gibi yazıyosunuz , mesajlarına cevap verdim sadece..

ben profi futbolcu olucam. ben yeni evliyim ve biri gelip karima (bide böyle eski takinti) bi alex degil diyecek. mezar tasina espiriyi cok severdi yazdiririm. net.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...