Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gönül işleri vol 2342345

Batuhan_BJK

Öne çıkan mesajlar

Batuhan_BJK said:

ilk görüşmede ben gittim yaw =(

batuhan bak, trollük falan yapmıyorum çok açık ve net konuşuyorum.

bu kadın seninle evlenmek istiyor.

ya kumpas yap gerçekten aşık olup olmadığını anla.
ya da gözünü kapa evlen.

yoksa 10 yıl sonra gelip burada ağlarsın. şimdiden uyarıyorum.
hatta 10 yıl bile değil 5 yıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

barış değil mi senin adın.
tanıdık değiliz de biliyorum ben seni paticik'ten.

sonradan avni andaçına bakarken aklımda kalmış.
dediğim gibi mühim değil, o bağlantılar aklıma kaybolmuş, birden aklıma gelince sorayım dedim doğru mu diye.

avnide ki andactan kimi kesiodun? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Batuhan_BJK said:

ya ginaly sen eskiden grafiklerle durumu izah etmiyor muydun?

bunun grafiklik durumu mu var,
ctesi akşamüstü 4 gibi buluşacan, lüks bi yerde (bu case'de çok lüks olmasa da olur, ama ıslanma açısından önemli). önce kahve, ardından hafif bi yemek. eve gidip şarap içelim mi diyeceksin.
alacağın olası cevaplar

-oluurrrr (allegro)
-uuuu eve mi atacan beni ;) (allegro)

merak etme, asla olumsuz cevap vermeyecektir* (bize aktarmadığın ekstra bi husus yoksa)

oluuur derse hemen yeni bi muahbbet konusu aç, 5 dakka konuş, heyecan yapıp özgüvenden taviz verme, gün aşırı eve karı atıyormuş triplerine gir, sonra da hesabı iste.
ikinci cevabı verirse direk hesabı öde, go go eve.

evde şarabı önceden hazırla. roze olsun, ne bok varsa hepsi buna deli oluyor. kimisi peynir sever kimisi damak. ikisini de bulundur.

ilk kadehin yarısında koltukta yiyişmeye başlayacan zaten.
eğer erken boşalma problemin varsa, ilişkiden önce bazı ekipmanlar kullan,

spray, siyalis.

bunları kullandığın takdirde pazar kahvaltısı öncesi son postanın akabinde, yorgun bir şekilde kahvaltı yapacaksınız, sonra diyecen ki işim var, vın turizm.

önümüzdeki 1 ay boyunca sürekli gelmek isteyecek, artık tercihe göre pembeleşinceye kadar kavurursun artık.

afiyet olsun.

*bir ihtimal olumsuz cevap alabilirsin, biraz hasta ruhlu olması lazım, düşük bir ihtimal, hadi o da sana denk geldi diyelim, zaten tanımıyodun önceden, rezil olmazsın. mesela ailenizi arkadaşlarınızı falan eve atmayı denemeyin, çok alınası bir risk değil. ha ben aldım ama advanced level o ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

Biyik said:

barış değil mi senin adın.
tanıdık değiliz de biliyorum ben seni paticik'ten.

sonradan avni andaçına bakarken aklımda kalmış.
dediğim gibi mühim değil, o bağlantılar aklıma kaybolmuş, birden aklıma gelince sorayım dedim doğru mu diye.

avnide ki andactan kimi kesiodun? :D

8. sınıfta batı dersanesindeyken cansu erkazancı'ya aşıktım ben sdf ona falan bakmışımdır, onun dışında gelişine herkese baktım herhalde, yarısı özel türk'ten gelmeydi o ara avni'nin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Madcat said:

batuhan bundan sonra ki ilk gorusmende evliligin ne kadar igrenc oldugundan bahset tepkisini olc

güzel fikir aslında temelde. ama kadın istediğini alana kadar suyuna gidebilir gayet.

yoo direk ama oyle deme simdi cok sirin olmaz miydi kucuk batuhanlar falan olsaydi derse direk yapistirirsin damgayi.

evlilik denied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...