Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gönül işleri vol 2342345

Batuhan_BJK

Öne çıkan mesajlar

selam millet.

kendimden 3 yaş büyük bir hatuna galiba vuruldum.

farklı şehirlerdeyiz. internetten tanıştık. ilk gün telefondan konuştuk, tanıştıktan 2 gün sonra da buluştuk. bir hafta olmadı tanışalı ama her gün whatsapp'tan konuşuyoruz.

kızla tanışma buluşma konumuz ortak ilgi alanlarımız ve okuduğumuz şeyler ve hayat tarzımız. fikirlerimiz neyim %99.99 uyuşuyor, böyle bir kız ile hayatımda tanışmadım ve böyle bir insanın yeryüüzünde yaşadığından habersizdim. "bu kadarı da tesadüf mü aq" diyorum kendi kendime. kız çok aklı başında bir kız. kapris neyim yok. buluşmamızda çok samimi davrandı. ama fiziksel temas yok öyle. sadece ben yürürken bir şeye güldükten sonra birkaç saniyeliğine sarıldım o kadar eheh. bi de tatlıcıya gitmiştik gel şu koltuk çok rahat beraber oturalım dedi yanyana oturduk. dediğim gibi "güldü verecek" demiyorum ama kız gerçekten çok samimi. samimi derken laçka değil.

istanbul'a çağırdım gelecek. "açılmak" istiyorum kıza. açılma devri kapandı diyorlar bu arada ben baya uzak kaldım. geçen sene çıktığım bi kızdan sonra sevgililik müessesine lanet etmişken bu kız fikrimi tamamen değiştirdi. direkt sevgili olalım kafasına girdim ben. ama kız sanırım şu an öyle düşünmüyor. ama olumlu yaklaşabilir ortada gibi şu an. dediğim gibi kız gelmeyi kabul etti, boğaz'a veya sahile gideriz herhalde. dolmabahçe olabilir. hanımlar beyler ben çok ciddi düşünüyorum. komşu illerdeyiz ve 2. buluşmada yürüsem çok mu erken olur? ve evet söyleyin millet, nasıl yürüsün bu güzel kardeşiniz?

kızla ilgili bi detay: asosyal değil, çok konuşkan birisi ama anlaşamadığı çok kişi olmuş çok fazla arkadaşı kalmamış çevresinde. kalanların da HEPSİ evli. çok afedersiniz hep millete yancı olmaktan da bıkmış. tam emin değilim ama anladığım kadarıyla da birkaç yıldır erkek arkadaşı olmamış.

yaşlar 24 ve 27.
Sosyal ağlarda paylaş

kafalamış seni.
yaşı 27, evde kalacağını düşünüyor.
sen ne dersen o da benzer şeylere ilgi duyuyormuş gibi regen ediyor yeni konuşmalarını. o yüzden kısa kesiyim: EVLİLİK YAKIN KIR DÜĞÜNÜ İÇİN YER BAKIN

aaa savımı destekleyen en önemli argümanı görmemişim:
Batuhan_BJK said:

çok kişi olmuş çok fazla arkadaşı kalmamış çevresinde. kalanların da HEPSİ evli
Sosyal ağlarda paylaş

Batuhan_BJK said:

selam millet.

kendimden 3 yaş büyük bir hatuna galiba vuruldum.

farklı şehirlerdeyiz. internetten tanıştık. ilk gün telefondan konuştuk, tanıştıktan 2 gün sonra da buluştuk. bir hafta olmadı tanışalı ama her gün whatsapp'tan konuşuyoruz.

kızla tanışma buluşma konumuz ortak ilgi alanlarımız ve okuduğumuz şeyler ve hayat tarzımız. fikirlerimiz neyim %99.99 uyuşuyor, böyle bir kız ile hayatımda tanışmadım ve böyle bir insanın yeryüüzünde yaşadığından habersizdim. "bu kadarı da tesadüf mü aq" diyorum kendi kendime. kız çok aklı başında bir kız. kapris neyim yok. buluşmamızda çok samimi davrandı. ama fiziksel temas yok öyle. sadece ben yürürken bir şeye güldükten sonra birkaç saniyeliğine sarıldım o kadar eheh. bi de tatlıcıya gitmiştik gel şu koltuk çok rahat beraber oturalım dedi yanyana oturduk. dediğim gibi "güldü verecek" demiyorum ama kız gerçekten çok samimi. samimi derken laçka değil.

istanbul'a çağırdım gelecek. "açılmak" istiyorum kıza. açılma devri kapandı diyorlar bu arada ben baya uzak kaldım. geçen sene çıktığım bi kızdan sonra sevgililik müessesine lanet etmişken bu kız fikrimi tamamen değiştirdi. direkt sevgili olalım kafasına girdim ben. ama kız sanırım şu an öyle düşünmüyor. ama olumlu yaklaşabilir ortada gibi şu an. dediğim gibi kız gelmeyi kabul etti, boğaz'a veya sahile gideriz herhalde. dolmabahçe olabilir. hanımlar beyler ben çok ciddi düşünüyorum. komşu illerdeyiz ve 2. buluşmada yürüsem çok mu erken olur? ve evet söyleyin millet, nasıl yürüsün bu güzel kardeşiniz?

kızla ilgili bi detay: asosyal değil, çok konuşkan birisi ama anlaşamadığı çok kişi olmuş çok fazla arkadaşı kalmamış çevresinde. kalanların da HEPSİ evli. çok afedersiniz hep millete yancı olmaktan da bıkmış. tam emin değilim ama anladığım kadarıyla da birkaç yıldır erkek arkadaşı olmamış.

yaşlar 24 ve 27.
Sosyal ağlarda paylaş

@eski: makul bir yorum sağol.
@Liebe: ya mübalağa yaptık diye altyazı da mı geçelim =(
@Dworgian: yok abi şimdi istesem de evlenemem zaten ya :D en azından birkaç sene geçmesi lazım askerlik iş güç derken.
@sostizm: yok ya ben yaş olayını düşünmem de o kafasına takar mı ya da çevresi bir şey derse kulak asar mı ki? bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

3 yaş fark o kadar büyük değil merak etme. ama 1 haftada yaşadığın heyecanı "evlenmek istiyorum ben yesss" diye yorumlama. imkanınız olsa şöyle bir 4 5 ay fln aynı evde yaşasanız ancak o zaman "evlenme" olgusu ile ilgili bir ipucu edinebilirsin. Senin düşündüğün kafada evlendim, zor bela 2 sene anca yürüdü. Ki öncesinde 3 sene ilişki vardı. Ama aynı evde olmayınca insan görüşemediğinde özlüo fln duygular bulanıo yani. evlilik bambaşka bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle kadınlar yaş olayını kafana takma. Şimdiye kadar kendimden hep ortalama 8 yaş büyük kadınlarla çıktım.

Sonuç: Hiçbiri yaşın küçük hede hödö demedi. Takman gereken en son şey ama elbette çocuk gibi davranmamalısın.

Kadınların istediği bazı şeyler var ilişkide:
Sahiplenilmek (özellikle türk kadınlarının amiral gemisi)

Ve bunu yapmaya başlamaya daha çıkmadan önce başlayacaksın. Eğer yaparsan senin için deli olucaklar. Ve şöyle sahipleniceksin:

Onu malın gibi sahipleniceksin. Hatırlarsan, ailen sana ufak yaşta bir köpek emanet etmişti ve bu köpek senin olacak ona iyi bak demişlerdi. İşte kadınlara da aynı bu gözle bakmalısın.

Onu yalnız gezdirme,
Onu hergün sev,
Sözünden çıkarsa bağır,
Onu ehlileştir.

End of Part 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...