Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #7

fenn

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

http://toruchan.org/b/src/1403697095620.jpg

teyzenin kulaklığının aynından ünide vardı bende, teknosa'dan almıştım, filips'in en dandik kulaklığıydı, sesi son ayar açınca sapıtıyordu, gece internet radyosu açar ragnarok oynardım kulağımda bununla, 128 bağlantımız vardı, ragnarok 14 16 falan yerdi, sırf bu oyunu oynayabilmek için kredi kartı çıkartmıştım, iş bankası'ndandı, sonradan bir de finans'tan çıkarmıştım, plastik sandalyede oturmaktan popom uyuşurdu oyunun başında, sabah güneş doğunca yatar ertesi gün öğleden sonra derslerine giderdim, yok haftasonuysa kalkar kalkmaz oyuna devam ederdim, üç dört gün boyunca sadece mısır gevreği ve sütle beslendiğim olurdu, hayatımın en güzel günleriydi, oyundan illallah edince torrent'ten güç bela çektiğim amerikan gençlik filmlerini seyreder oyuna dönerdim, güneşe çıkınca gözlerim kamaşırdı, sigara almaya dışarı çıkmaya üşendiğim için yemek ısmarlar paketi getiren elemana sigara getirmesini söylerdim, sigaranın yarısı kadar da bahşiş verirdim, bazen mısır gevreği süt dahi alacak param olmazdı, ekmeğin arasına ketçap sıkıp yerdim, lan ne güzel günlerdi be, sokağa çıkmak dolaşmak boş işler gibi gelirdi, guild wars'un 'şu kadar saat oyun oynadın bilae' yazısı ilginç gelirdi, eve online diye bir oyun olduğunu okurdum hep ama oynamaya cesaret edemezdim, '/pizza komutu varmış olm' dedikodusu gerçek mi değil mi bilmem hala =), evin içersindeki eşyları satsak birimizin monitörü kasası etmezdi, eve gelince oyuna log in olur guildden kimler online bakar selam çakardım, lan ne güzel günlermiş be, ragnarok'ta herkes kibar yardımseverdi, ingilizce konuştun mu 'türk bu' derlerdi sdfsdf, kızlarla evlenmeden önce başlık verirdik, itemları düzer ss alır eposta atar yanıt beklerdik, başlığın pazarlığı önceden yapılırdı tabi, evlenmek için başlığı gelin hanıma teslim eder evlenmeye giderdik, eski hatunlarla aramız mayhoşi olurdu, prontera'nın kapısının önüne yaratık summonlar hepimiz yatardık ahahahahaha, artislik parayla mı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...