Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biji biji

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Mc_Lovin said:

Zep said:

Mc_Lovin said:

geçmiş yüzyılların yunanlısı sırpı bulgarı ermenisi neyse bu yüzyılın kürdü de o

şu dünyanın en aptal lafı olabilir yanlız

ulan yunanlılar o topraklarda bilim yaparken türkler orta asyada koyun bokuyla oynamıyor muydu?

yüzyıllar sonra oraları işgal ettik bunlarda daha sonra bağımsızlığı için savaştı diye tü kaka gavür dölü falan oluyor heralde sizin gözünüzde. tayyip tier laflar etmeyin

lan bilim dediğin Timaeus, Devlet falansa onların yarısı yalan yarısı da spiritüalizm, bu yaşına kadar öğrenemediysen öğrendin sayemde

türklerin kaderinde var batının düzenine çomak sokmak, yeryüzünün en aşağılık en acımasız en namussuz, insanların dersini yüzüp tuz basan, insanların kafasına seyreltilmiş uranyum bombaları atan yaratıkları batılılar, her fırsatta egemenlik altına alacaksın, yoksa on üç yaşında kız çocuklarına tecavüz eder adına da demokrasi derler, git batılı efendilerinin genitallerini yalamaya devam et şimdi

o toprakları işgal etmedik ayrıca, fetih ettik, öğren, işine gelmiyorsa başka tabi

post_gave_cancer.tiff
Sosyal ağlarda paylaş

zaten adam konu dağılsın diye insanlarla kişisel polemiğe giriyor. Bu adamın yaptığı suç forumun başı ağrıyacak diyorsun.

hani beni savcılığa verecektin ya lan diyor.

abi beni sev herif resmen. Belli zaten yurtdışında yaşayan bir lamer, yoksa mabad ister. Fakat bilmiyor ki interpol tarafından terör örgütü ilan edildi savunduğu nane...

heryerde matters of national security> human rights.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

zaten adam konu dağılsın diye insanlarla kişisel polemiğe giriyor. Bu adamın yaptığı suç forumun başı ağrıyacak diyorsun.

hani beni savcılığa verecektin ya lan diyor.

abi beni sev herif resmen. Belli zaten yurtdışında yaşayan bir lamer, yoksa mabad ister. Fakat bilmiyor ki interpol tarafından terör örgütü ilan edildi savunduğu nane...

heryerde matters of national security> human rights.

akp zihniyetine sahip olmak için akp'li olmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

"pekeke teceye diz çöktürdü" diyene kadar bi trollüğünü görmedim. farklı düşüncelere tahammülünüz çok az ya da benim fazla bilmiyorum. subjektif

lan herif geldiğinden beri 45634636 kere dedi zatn bunu
lol

her bıyık konusunda biri savcılığa veriyor herifi sdgsgdgssg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...