Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

profileengine.com

Ren

Öne çıkan mesajlar

abi nasıl bir sitedir bu, facebook hesabımı silmiştim ben 1-2 yıl önce, bugün bi googleladım "isim soyisim" çat bu site karşıma çıktı. sildiğim hesabımın bütün grupları falan burda ya lan. şarkılar falan var böyle tam da benim paylaşacağım şeyler.

işin garibi arkadaşa olm nasıl indexlemiş hayvanlar diye facebooktan atayım dedim. Link Blocked oldu direk. unsafe diyor.

sözlükte de bahsedilmiş

var mı mağdur olan.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela fenerbahçelisindir ama galatasaray yenince galatasaraylı formalı profil çektirmek zorunda kalmışsındır. 1 gün koyup kaldıracaksındır ama o bir gün bitmez...

ya da kız arkadaşınla haşna fişne fotoğrafın vardır, sonra çok pis ayrılık yaşamışsınızdır ama böyle dingil siteler insanları time machine'e sokmaya çalışırlar

ne bileyim acunu beğenmişsindir 4 sene önce ama sonra yat falan alınca unsubscribe basman fayda etmez.

facebooku emellerine uygun kullanmaya çalışmış ATATÜRK İLKOKULLULAR BULUŞUYOR(1975) grubuna üye olmuşsundur. yıllar sonra karşına böyle bişey çıkınca lan kesin bi yerde kullandım ben bu gizli soru cevabını bütün accountlar kayacak daldan dala dersin ama öğretmenin çoktan meslekten emekli olmuştur.

böyle şeyler gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...