Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz Alkollü içki nedir?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

kolonya :) iç e kor ol derim..

Ama sonuçlar ortada biracı şarapçılar war fakat paticik alemi genelde Vodka içer..(absolut dahil)

Ha bu arada Burn'un tadını sevenlere yuh.:D[signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
$imdi Oyun SunucuLarına WebHosting Sponsorlugu...
--- --- --- --- --- ---

Saygılarımla

KJ.
Sosyal ağlarda paylaş

Hah bu arada herkesin içki içip kustugu zaman wardır..Fakat ben hiç kusmadım eger çok fazla içersem herhalde kusmadıgımdan komaya girip olecem:)[signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
--- --- --- --- --- ---
$imdi Oyun SunucuLarına WebHosting Sponsorlugu...
--- --- --- --- --- ---

Saygılarımla

KJ.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç adına uymuyor senin bir tek bira ve türevlerini içmen lazım. Hele şarap, o kılsız tüysüz elflerin sütünümü içiyosun :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Viski ve şarap!!!
İkisinin seçimleri de bende ;gerçi viskide asla deişilmez Johnny Walker ama güzel İskoç viskileri çok...
Şarap desen yıllanmış :P[signature][hline]Delanoresse, 08 Aralık 2004 13:57 tarihinde demiş ki:
reskille bagladigim gunleri unutma arcane, sen beni kestiginde ben hatuna gitmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

Absent muhteşem bişi..herkes denemeli..içinde halisünasyon yapan bir çeşit madde var..süper bişi..alkol oranı da yüzde 70..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...