Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz Alkollü içki nedir?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Hmm evet, cin-tonik-limon çok severim. Tam sabah içkisidir derim hatta....

Ama tekel kanyak benim zayıf midemi yamultuyor. Gerçi şu anda midemi hissetmeyecek kıvama geldim. Devamında ne içsem koymaz. Ama açılışta ancak küçük yudumlar alabiliyordum hassas midem yüzünden.[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

En çok sevdiklerim sırasıyla..

Vodka. Özellikle smirnoff. vodkanın içine meyve suyu vs. koyup da mundar etmeyin yazık günah sek deneyin beğeneceksiniz.

Rakı çiğköfte..

Bir de The Famous Grouse[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish Manner
TurkPortalCenter *Türkiyenin Portalı...
Sosyal ağlarda paylaş

gaza getirdiniz smirnoff aldım gidip. yanında verdii 2 bardak cok cekici geldi :D[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
P.S: adam gibi entry girmeyen bonzi olsun.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 18 Aralık 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
said:
Pirvan, 17 Aralık 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
vodkanın içine meyve suyu vs. koyup da mundar etmeyin yazık günah sek deneyin beğeneceksiniz.

Size baba diyebilir miyim?

:D Valla bende içerdeki smirnoffumdan höpürdetiom kapaktan :) Yani insanın canı çektirilire bu kadar olur :p[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaşım gece saat 1 sularında yarın iş okulda yokken girip insanların konu dışında içkiyle ilgili muhabbet etmesi son derece doğal.
Ha çok tutucuysan bu konuda ilgilenmezsin. Saçma diyerek saçmalamamış olursun[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish Manner
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KillJoy, 17 Aralık 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
En sevdiginiz Alkollü içki nedir?
...

al örnek. bu topiin nesi saçma? insanlar fikirlerini paylaşıyor. zevklerini tartışıyor yeni şeyler öğreniyor. saçma diye mesaj atıcagına atma yahu.[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 17 Aralık 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
said:
chagy, 17 Aralık 2004 19:20 tarihinde demiş ki:
tekilla boooom

Yapılışı;

Büyük boy bardak biranın içine tekilla bardağını bırakıyoruz

süper bir tad oluşuyor haberiniz ola :-p

anlayamadım tam

Bildiğin koca bira bardağına(tabi içi bira dolu),yine içi tekila dolu bardağı bırakıyorsun.
2 yıl önce barmenlik yaparken öğrenmiştim.O zaman 15 milyondu şimdi ne kadardır bilmiyorum uzak kaldım muhabbetten.[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kişilerin tercihlerinden esinlenerek fikir edinebilirsin kendi adına. Eğer ilgin varsa. İlgini çekmiyorsa zaten boşuna göz gezdirme.

Sek Vodka

chivas regal içiyosan Toblerondan aşşası kurtarmaz

Absinth

vodka scwheppes bitter limon

Bunlar ilk 3 sayfada yazıp da benim de hoşuma giden içecekler. Ayrıca biraz daha okursan başka fikirler de edinebilirsin insanların zevkleri hakkında.[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

tekila bum bum
var bide.

rakı bardaana sprite ve tekila koy. bardagın agzını kapatıp masaya vur. köpürünce fondip. 6.da gidiyosun :D ben gitmedim şans =P[signature][hline]20dk içinde çiptek' e entry girerseniz bir entry de çipten bedava!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bazılarına göre batıl inanç bazılarına göre güzel bir duygu en sevdiğim alkollü içki AŞK tir benim ;) şaka bir yana

Vhisky olan herşey diyebilirim karışımı yeter bana..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 18 Aralık 2004 01:05 tarihinde demiş ki:
Kişilerin tercihlerinden esinlenerek fikir edinebilirsin kendi adına. Eğer ilgin varsa. İlgini çekmiyorsa zaten boşuna göz gezdirme.

Sek Vodka

chivas regal içiyosan Toblerondan aşşası kurtarmaz

Absinth

vodka scwheppes bitter limon

Bunlar ilk 3 sayfada yazıp da benim de hoşuma giden içecekler. Ayrıca biraz daha okursan başka fikirler de edinebilirsin insanların zevkleri hakkında.

bunların çoğunu ben yazmıştım, alkolik hareket engellenemez...[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
|Mail|MSN [email protected]|icq:2135528|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...