Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En sevdiginiz Alkollü içki nedir?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

said:
Ra_tyillustrious, 17 Aralık 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
yok senin evde toplanalim

buyrun beklerim ama sen gelme kıl oldum sana...
takmış adam ya..
içkilerde benden ev'de benden...herşey benden...buyrun gelin..
müracaat için : insight..[signature][hline]But if my life is for rent and I don't learn to buy
Well I deserve nothing more than I get
Cos nothing I have is truly mine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 17 Aralık 2004 19:56 tarihinde demiş ki:
buyrun beklerim ama sen gelme kıl oldum sana...
takmış adam ya..
içkilerde benden ev'de benden...herşey benden...buyrun gelin..
müracaat için : insight..

sen istanbul dışından değil miydin :)
istanbulda yap partyi gelmeyen topic olsun[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
|Mail|MSN [email protected]|icq:2135528|
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik Ailesi Bi Ev partysi grubu oluşturmak lazım....
sırayla kadınların altın günü gibi bizler de içki günü yapalım
birisi evini açsın, gelenlerde içki getirsin, ev sahibi hiç para vermesin böyle böyle git gel yapan bir istanbul loncası oluşturalım...[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
|Mail|MSN [email protected]|icq:2135528|
Sosyal ağlarda paylaş

efkarlıyken: rakı(tekirdağ tercihim)+orhan gencebay klasikler 1 ve 2
değilken: içinde votka(hatta absolut) olsun benim olsun:) her türlü teklife açığım burada.
hiç sevmem: bira. arpa suyu işte, tuvalete götürtür, kafa yapmaz, hızlıcana göbek yapar, buzlukta unutulmamış ve dark değilse adam yerine bil koymuyorum:)
tabii potansiyel ayyaş olduğum için pek farketmiyor:) evde toplaşıp iççmek süfeeeer, barlarda bir biraya dünyanın parasını vermek kötüüüüü.......[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

vodka+kola

pembe şarap
[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 yılında değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 17 Aralık 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kutlamalarda(mümkünse soğuk günlerde) kırmızı şarap veya sıcak şarap içerim onun dışında pek içmem.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Olur öyle, dağıtası gelir insanın zaman zaman.
Ha bu arada, "tekel kanyak içmeyin"
Mide bulandırıcı bir şey.

Konu ilk açıldığında da söylediğim gibi. Yabancı votkadan şaşmamak lazım. Ve sek içmek. Karıştırınca o da mide bulandırıyor.

Bira mı demiştiniz bir de? Sadece efes extra içebiliyorum su gibi. Diğerleri de bir acayip yapıyor benim yüz ifademi içerken. Acı geliyorlar, midemi bulandırıyorlar. Çok hassasımm...[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...