Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gif Thread #4

quixef

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

Beyler istanbula ilk gittiğim zaman vapurda bi adam gelmişti böyle 10 tanesini 6 liraya satıyordu bütün herkes hayret içinde adamı izliyordu ve nerdeyse vapurun yarısına sattı ve bende almıştım eve gidip anneme kolaylık olsun diye almak istedim ve kadına da rezil olmuştum deniyorum deniyorum suyu çıkmıyorum bu limon bayatlamış su kalmamış dedim başka limon aldım gene limon suyu çıkmadı ve mandalina da denim dedim olmadı nerdeyse 1 kilo çöpe atmıştım annem de her gördüğünü öyle alma dedi utandım geçtim içeri sonra adam yapınca oluyordu ben yapınca olmadı arkadaşım da aldı ona sordum o da yapamamıştı bu da böyle anım işte inanmayın derim :D
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA SERIN HIKAYE

sekshikayeleri.paticik.com
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Phillamon said:

Hoverboard gibi olanı çıkmış. Stoklar bitmeden siparişinizi verin.

Yaw iyi de.

Bir platforma ya da o boruya su nereden pompalanıyorsa artık ona bağlı ve belli bir yarı çapta hareket edebiliyorsun, suyun tazyiği ile havalanıyosun filan işte, çok büyük bir icat değil yani. waterjet fikrini kaykaya uyarlamışlar.

Aynen ama range galiba cok kisa değil çünkü yandaki jet-ski'den geliyor suyun kaynağı.
Sosyal ağlarda paylaş

nuki said:

quixef said:

Phillamon said:

Yaw iyi de.

Bir platforma ya da o boruya su nereden pompalanıyorsa artık ona bağlı ve belli bir yarı çapta hareket edebiliyorsun, suyun tazyiği ile havalanıyosun filan işte, çok büyük bir icat değil yani. waterjet fikrini kaykaya uyarlamışlar.

Aynen ama range galiba cok kisa değil çünkü yandaki jet-ski'den geliyor suyun kaynağı.

Okadar muhendis adamsiniz, sunu evde yapabilir miyiz? Bi tuto koyuverin sevabina.
Sosyal ağlarda paylaş

nuki said:

quixef said:

Phillamon said:

Yaw iyi de.

Evet range çok kısa değil. İcat da yeni değil zaten. İlk olarak şu sitedeki jetlev-flyer.com jetski'ye benzer aracın pompaladığı suyla çalışan jetpack tarzında sırta takılan ürün çıkmıştı. Bu hoverboard olayı aksesuar gibi sadece, sulama hortumunun ucuna farklı aparat takmak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

dreagloth said:

nerde yaşıyosun sen

Turkiye'de denize giriyorum.
Misir'a da gidiyoruz arada. Orda kesin var.
Burada Baltik denizine giriyorum ama bir kilometre yuru su diz seviyesinde. Zaten deniz kahverengi bisey gorus 50cm. gogus hizamdan ilerisine gitmem.

bunu seyretme o zaman

http://www.youtube.com/watch?v=z9mokbcRbOg

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...