Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

standart mammoth / apocalype oynuyorum. trial'da taktik nedir? grift tamam onu çözdüm de trial'da buildde ne gibi değişiklik yapmak lazım? (serpents ve furnace'ım yok ona göre yazın sdf)(edit: serpents düştü sdf)

bir de solo'da toxin takılmasının manası ne bu buildde? exposure alsan falan yine 20% elemental kadar etmez. dimec desen benim poison witch doctorımda 3.5m falan vuruyo tick başına o da meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Trialda taktik varsa monk/dh arkadaşlarınla girip key stoklamak. Wizard baya kötü trialda yapabileceğinin altı çıkıyor genelde.

Gemde ekstra dot+%10 damage işte başka bir esprisi yok en çok damage artıran 3. Gem diye o kullanılıyor. Elemental damage düşükse neckte soket yerine elemental damage daha iyi olabilir hesaplamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Hannibal44 said:

Firebird's Finery
"The infinite DoT debuff should now have a unique effect when it is applied"

İyi bari wizardlar biraz daha hızlanacak

Wizard hizlansa ne olur oyun bitik durumda :/ Leaderboard, leaderboard degil luckyboard. Bu kadar kotu dizayn edilemezdi GR gibi bir konsept, zerre deymez uzerinde zaman harcamaya. Tek kat high density + zombie rift + pylon bul sende leaderboard'da top10'e gir. Bunu aramakla vakit kaybedecegime gider milli piyango oynarim en azindan cikarsa elimize somut birsey gecmis olur.

Bunu da gectim, abuse'lar var GR ile ilgili yapilan, exploitin dibine iniyor adamlar.

Yahu adamlar alenen hile yapiyor TurboHUD kullanarak otesi var mi...

Su olanlarin 10'da biri WoW'da olsa yer yerinden oynar kiyamet kopardi, konu diablo olunca sallayan yok tabi.

Yazik ediyorlar canim oyuna, halbuki ne cok potansiyeli olan bir oyun esasinda :/
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Wizard hizlansa ne olur oyun bitik durumda :/ Leaderboard, leaderboard degil luckyboard. Bu kadar kotu dizayn edilemezdi GR gibi bir konsept, zerre deymez uzerinde zaman harcamaya. Tek kat high density + zombie rift + pylon bul sende leaderboard'da top10'e gir. Bunu aramakla vakit kaybedecegime gider milli piyango oynarim en azindan cikarsa elimize somut birsey gecmis olur.

Bunu da gectim, abuse'lar var GR ile ilgili yapilan, exploitin dibine iniyor adamlar.

şu kısım tamamen doğru malesef. onun dışında botu falan bilmem de en basitinden condemn'i bile makroyla kulanınca elle basmaya göre 2 kat fazla vuruyor resmen cdsini sıfırlayan item'ı takınca
Sosyal ağlarda paylaş

diabloda rank için neyin communitysi lazım neyin kafasındasın ? 3 4 kişi oynarken mumble da 2 kişi ilk 5 de rank aldı 1 tanesi açık ara rank 1 aldı, sonra vakit yok ve sıkıldık diye bıraktık.

Dersen ki neden top10 hep community diye nitelendirdigin clanlarda, bunun sebebi de canlılıgın ve boş vakti olan, bir nebze iyi oynayan adamların orada yoğunlaşmaları. Birbirlerine yardımseverlikten veya destekten ötürü degil.

Wowa gelince ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

post atmadan önce tuvalete gidip taharet mi getirdin nedir elinden klavyeye bok dökülüyor.

botun world first alamama sebebini, çünkü community yok boş vakti yok diye açıklayan sensin, bana saçmalama diyorsun o da iyi. Tabi ki alamaz, ama senin bullshitlerin yüzünden degil skill yetmediginden alamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...