Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KESİNLİKLE OKUMALISINIZ !!!

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

Abi bir tane müslüman da çıksın benim normal bir tane eşim var, namazımı kılarım orucumu tutarım gerisine karışmam desin lan.

Böyle yaşayanlar müslüman sayılmıyor işte. Sıkıntı orada. Kendine müslüman diyenler tarafından müslüman sayılmak için dini hardcore yaşaman lazım.

Bunun nedeni de cehalet. Müslümanların %90'ı falan kör cahil.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

di said:

Soyle konulari Biyik gibi tipler acinca komik oluyor lakin sunu akli basinda gecinenler acinca/devam ettirince boyle baya baya karamsarliga kapiliyorum, buyuklu kucuklu cetintaslar goruyorum baktigim her yerde.

bağa mı dedin :(

Saga dedim tombis. =) Acmayin abi boyle sacma sapan konular. Denyo tiplerin agzina sakiz olup karsi arguman olarak kullanmalarindan baska bi ise yaramiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi alindigim falan yok zaten de gerekcemi yukarda yazdim bak. Yani hikaye ne kadar sacma olursa olsun su tavir, gotumle guldum gectim tavri tayyip hulogcularinin tavrina cok benziyor bana gore. Onlar da ayni sekilde laik gecinip orda burda sacmalayan adamlarin hikayelerini alip aynisini yapiyorlar kendi aralarinda. Azcik farkimiz olsun, bi gomlek ustun olalim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...