Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arkadaş avusturya dan geliyor içki olarak ne isteyeyim ?? =)

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

yav said:

ballı jack / jim beam (tu)
atatürk havalimanı duty free'de var, avusturya'da bulamayabilir.

Bu ivranc bir şey. Tavsiye etmiyorum. O kadar güzel viski varken illa Jack alacaksanız da Gentlemen Jack var, o fena değil.

Viskiciysen green label johny walker iste. Tatlı bir şeyler seviyorsan xuxu var, çilekli (ben sevmiyorum ama seveni çok). Onun haricinde Jagermaister Türkiye hariç her yerde inanılmaz hesaplı bir içki olduğundan duty free'de falan da ucuz; seviyorsan Jagermeister isteyebilirsin. 1/4 fiyatına falan geliyor sanırım; hem de bir oturuşta bitmez o.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

yav said:

ballı jack / jim beam (tu)
atatürk havalimanı duty free'de var, avusturya'da bulamayabilir.

Bu ivranc bir şey. Tavsiye etmiyorum. O kadar güzel viski varken illa Jack alacaksanız da Gentlemen Jack var, o fena değil.

Viskiciysen green label johny walker iste. Tatlı bir şeyler seviyorsan xuxu var, çilekli (ben sevmiyorum ama seveni çok). Onun haricinde Jagermaister Türkiye hariç her yerde inanılmaz hesaplı bir içki olduğundan duty free'de falan da ucuz; seviyorsan Jagermeister isteyebilirsin. 1/4 fiyatına falan geliyor sanırım; hem de bir oturuşta bitmez o.

bu jager niye böyle pahalı lan burda
Sosyal ağlarda paylaş

Jagermeister'ın hype'ı var saçma bir şekilde, o yüzden pahalı. 10 euro'ya litreliğini alıp içiyordum Almanya'da. Ki ben genelde olması gerektiği yemek üstüne falan çakıyordum, tadı bence öyle çıkıyor. Yoksa shotlanacak, barda falan özellikle içilecek/aranacak bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Jagermeister'ın hype'ı var saçma bir şekilde, o yüzden pahalı. 10 euro'ya litreliğini alıp içiyordum Almanya'da. Ki ben genelde olması gerektiği yemek üstüne falan çakıyordum, tadı bence öyle çıkıyor. Yoksa shotlanacak, barda falan özellikle içilecek/aranacak bir şey değil.

Jager genel olarak ucuzluğu sebebiyle Almanya'da Erasmus örencilerinin en sevdiği içki heralde.
Ucuzu 5 Euro(Jagdfürst) felan. Pahalısı orjinali 10 Euro.

Tadıda 3üncü shottan sonra insana güzel geliyo. Bende bi Çoşkun Sabah Anılar durumu yaratı genel olarak artıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...