Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu Tarafında Güzel Ambiyanslı Mekan

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bu kafe zanzibarın fiyatları nasıl, başbaşa yemek için değilde bahçesi arkadaşlarla içmek için süpermiş alkoller anlamsız pahalı mıdır?

çok yaşlı işi zanzibar.

ruhunuz sıkılır.

il padrino cok ambianslı değil ama iyi, bu yakada o tarz başka bi yer yok sanırım.

fenerbahçe develi de çok mu klasik kaçar bilemedim mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

bistro 33 güzel yer de böyle okazyon için gitmeyi bilemedim. Biz sıkılınca giderdik değişiklik olsun diye kız arkadaşımla.

Beni geçen sene bir yere götürmüştü çengelköy'de mi ne, denizin direk üstünde bir otelin restoranı ama aklım çıkmıştı manzaradan, onu öğrenip sana geri döneceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kızla gidersen, Big Chefs. Batı Ataşehir'de ve Suadiye'de. Ambiyansı olan, enteresan yemekleri ve tatlıları olan bi mekan. Limonlu sufleyi dene benim için. Kadıköy'de ne Franz Kafka var sahilde. İyi restoranttır, üst kat teras manzara efsanelerden. Menü zengin, ortam nezih hoş.

Kuzguncuk'ta cafe olarak çok güzel ambiyanslı mekanlar var. Yukarı sahilden çık zaten sağda bi yer var ismini unuttum. Rus bi hatun var Türk kahvesi güzel yapar, Tuna Kiremitçi takılıyo falan.

Çubuklu Beykoz taraflarında sahilde çok güzel restoranlara denk gelirsin. Fenerbahçe'de güzel yerler bulacaksın. Yemek için sahilde var güzel restoranlar hafif tuzlusundan.

Acıbadem'de Cevizağacı var, yazın kışın hep güzel olur. Çikolatalı pastalarını dene, İstanbul'un en iyilerinden.Kızdan çok pastayla ilgilenebilirsin.

Elemanlarla gidersen Çınaraltı Ocakbaşı iyidir. Sahile inersiniz, sapsapa her yere gidilir be.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...