Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

KillJoy said:

abi önceden de yazdım. hayat koçluğu yapıorm tanıdıklara, cüzi bi meblağ karşılığında.

internet ortamında en önemli şey fotoğraf, onu da hallediyorum. türlü taktikler ile her 2 buluşmanın 1'i skor garantisi veriyorum.

yalnız en kıl olduğum şey, 2 ay önce adamı bi kızla buluşturmuşum. 2. buluşmada skor yapıo sonra, abi ben hoşlandım bu kızdan diyip gelişimini yarıda bırakması, kızla çıkıo gerçi hala ama.. yani.
neyse yorum yok

kaç paraya yapion
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

http://tinderkullanmarehberi.blogspot.com/

said:
Ne kadar kaslı olursanız olun, sahilde havuz başında vs değilseniz üstsüz fotoğraf koymayın. Koyacaksanız sağdaki fotoğraf tarzı bir fotoğraf gayet ideal.
Eğlenceli, popüler, karizmatik olduğunuz imajını yaratan fotoğraflar koymaya çalışın. Tüm fotoğraflar evinizin içinde olmasın ki karşı taraf sosyal biri olduğunuza inansın.

said:
YAPMAMAN GEREKENLER

İltifat ederek başlama ! Kadınlar bu tarz içi boş iltifatları sürekli duyuyor, bu sizi sıradan biri yapar
"TİNDER'I NEDEN KULLANIYORSUN ?!" tabi ki de dünya barışı için kullanıyor ne sandın:) Ne zaman muhabbet tıkansa ya da sıkıcı olmaya başlasa bu tarz karşı tarafa geren, rahatsız eden sorular sorma eğiliminde olabilirsin ama bunu yapma. Neden kullandığını sohbet arasında, direkt olmayan sorularla öğrenmeye çalış, olayın büyüsünü bozma
"Ben seks için kullanıyorum bu uygulamayı" Karşı taraf seninle seks yapmak için çok istekli bile olsa, bu şekilde konuşmalar çoğunlukla karşı tarafa itici gelir.
"Teyzengiller nereli ?" Pekala şampiyon ! her ne kadar fazla cürretkar olma desem de çok gereksiz sohbetlere de girme. Kısa net ol, karşı tarafı tanımaya çalış. Nerede çalıştığını okuduğunu gelecek planlarını sorabilirsin.
Numarasını almadan konuşmayı sonlandırma. Tinder'da konuşmaya devam ederseniz sadece tinderdaki birisi olursun numarasını alırsan artık onun hayatına girmiş sayılırsın. Konuşmaya başladığınız aynı gün içinde numarasını al fazla uzatma.

efsane rehbermiş hahaha HOW TO BE A PLAYAAA FOR DUMMIES

BIO

Hakkınızda mutlaka bir şeyler karalayın, Kısa tutun ve kişiliğiniz hakkında ipuçları vermesini sağlayın. Eğlenceli yönünüzü göstermek istiyorsanız şu tarz yazılar kullanabilirsiniz;

"Su altı hokeyi ve parmak güreşi milli takım oyuncusu"
"En içten ve sıcak sarılma şampiyonu"
"Tinderella'sını bekleyen beyaz atlı bir prens"
"Tabi ki de sağa atılacak bir beyfendi "
"Profesyonel yastık savaşçısı"

Bunlar ne abi ahahahaha, mağaraya yemek getirmek için kaplan avlayan cinstikbiz, ne ara "en içten ve sıcak sarılma şampiyonu" veya "tindirelle bekleyen prens"e evrildiniz?

Öff :(
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

NolaxThensbane said:

komple yalan 1senedir trde match yok, 2gündür kievde 16match taşınıyom ben.

Alala ben yurtdisinda da match alamiom len sdf
Katiksiz ogre olduğumun en guzel kanıtı sa irsam sdf

abi gold al like atanlar tek tek çıkıyor. Birde aman tanrısı bu beni hayatta saga çekmez dediklerin geliyor bende şaşkınım.

bana like geldiyse seni ekmeksiz götürürler senkocum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...