Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

swarm'dan ekmek çıkıyor ya. mesela bazı concon mekanları falan huqqa gibi direkt kızlar ekliyor seni öyle yerlerde. ciddi anlamda ava çıkan erkekten ziyade ava çıkmış hatun dolu etraf.

ben hani 2-3 kız gelip kendini pazarlayanları canlı canlı gördüm kaç defa. bizi burda kimse görmez masamızı değiştirin görülmemiz lazım falan diyorlardı garsona hahaha.

mesela koşuyolu sherbet minik bir huqqa olarak o bu tarz hatunların bol olduğu bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

tinder'ın aynısını yapın. hiç farkı olmasın. ui birebir olsun, renkte ufak değişiklikler olabilir.
sadece level olayını bi şekilde koymanız lazım. hocam mesela sadece .edu mail kabul ediodu öğrenci verify için. sizinde yüksek sınıfı çekmek için öle bişi yapmanız gerek. ama nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

tinder'ın aynısını yapın. hiç farkı olmasın. ui birebir olsun, renkte ufak değişiklikler olabilir.
sadece level olayını bi şekilde koymanız lazım. hocam mesela sadece .edu mail kabul ediodu öğrenci verify için. sizinde yüksek sınıfı çekmek için öle bişi yapmanız gerek. ama nasıl?

aslında boyle bı program vardı da adını unuttum

aylık bi para oduyosun, uzmanlar bıldıgın boyle kadın erkek profıl matchlıyolardı snn ıcın, daha sonra da match olan snnle bı sekılde ıletısım kurmak zorunda, yoksa atılıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

yoh artık. zorlama olmaz bu işlerde
bunlar hep gönül hormonal işler

yok zorlama degil de

hani tinder da match olmana ragmen msg atmama tripleri var ya hani

bunda baya hani bak snn ıcın bulduk en azından bi merhaba de olayı vardı, hani kullanmayacaksan da sktr gıt cunku karsı taraf da para oduyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...