Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Dün beğenip beni direkt beşiktaşa bira içmeye çağıran hatunu burdan paylaşıyorum hemen...

sanırım böbrekçi...

3ü de instagramından kızın :(
gitmedim korkdum haftaya benle gelcek biri varmı ? arkadaşıda var yanında... benim bekar arkadaşlardan kimseyi ikna edemedim :)

Sosyal ağlarda paylaş

ben o botların olayını çözdüm. bot değil onlar aslında. sana göre dünyanın diğer ucunda bulunan asla eşleşemeyeceğin profilleri arada moralin bozulmasın, hevesin kaçmasın diye çıkartıyor karşına.

yani aslında biz de botuz.
liberya sahilinde bambudan damın altında lambada yaparken tindera bakan kavruk tenli, national geographic memeli kız benim profili görüyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

XX said:

Dün beğenip beni direkt beşiktaşa bira içmeye çağıran hatunu burdan paylaşıyorum hemen...

sanırım böbrekçi...

3ü de instagramından kızın :(
gitmedim korkdum haftaya benle gelcek biri varmı ? arkadaşıda var yanında... benim bekar arkadaşlardan kimseyi ikna edemedim :)

böbreği gaste kağıdına sarıp getiricem sıkıntı olmazsa yazsana.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

direk adresini iste kargola böbreği.. sadfsadf

yalnız public mekanda bi problem çıkçağını sanmıyorum.git buluş

abi bu kadar kolay olsaydı. :D zaten gerçekten böbrek amaçlı bile olsa kalabalık bi yerde buluşur kız.

hadi gittin diyelim bara kızla. kalabalık. içtiniz bi güzel libidolar kulaklara vardı. hadi diyor bana gidiyoruz. HAYIR GELMİYORUM mu dicen. o böbrek gider.

ben mesela veririm böbreği. bugüne kadar vermediğim için şanslıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak öyle böbreğin uyumlu olması gerek vs
genel olarak hastana databaselerinden adamları bulup direk kişiye özel çalışma yapılıo büyük mafyalar diye biliyorum. onu geçtim..

2vs2 diyor @XX o kadar da saçmalamazlardı böbrek avcıları herhalde.
bilmiyorum planları nasıl işliyor tabi o ayrı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...