Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

süper babaanne

iki şeyi karıştırınca aktif maddesi açığa çıkan zehirler diye bir şey yok muydu? bir başka agent ile şeyle "birlikte" alındığında öldüren, etkileşimli zehirler. pastada vardır bişey ama ancak şarabın içindekiyle birleşince öldürücü oluyordur stayla. koskoca kral herkesle aynı pastayı yiyor ama aynı karaftan şarap içmiyordur herhalde (hatta yanılmıyorsam tyrion'a şarap döktüğünde vintage'ın altı da çizilmişti). o bakımdan karambolde şarap kadehi kimin yanındaymıştıysa, son agentı oraya atan odur, yani bu durumda samciğimin dediği gibi babannedir.

zaten kadına ilk gördüğümden beri hastayım, eğer bu işi de kıvıran oysa (ki eski lord yeni hokkabazın da yardım ve yataklığı kesin gibi), cennette yeri hazır kendisinin.

neden yaptı sorusunun cevabı da bence basit: torununu cofriye helal etmemek için, house kaygılarıyla diil, büyükannelik kaygılarıyla... zaten "olsun lan kral işte süper" deyip geçiyor olsa geçen sezon sansa'yı yanına çağırıp "anlat bakalım kızcaazım, nası bi veled bu?" diye sormazdı netekim.

özetle hastasıyım. bence her prensese lazım olan bi büyükanne modeli kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Kral öldüğü için otomatikman kraliçeye geçmiyor mu bütün yetkiler. Queen of England gibi falan?

Bu arad ne nefret etmişim heriften be. Resmen ölürken ohhh be ohhh be ohhh diye içim içime sıgmadı.

bi dahaki heir kralicenin cocuğu olsa gecer queen ama su halde gecmez. once erkek kardese gider bu haliyle sonra kız kardeşinin cocuğuna sonra stanise, sonra onun kızının erkek cocuğuna vs vs vs

Sosyal ağlarda paylaş

bence o yaptıysa ki yaptı belliki, babaanne kaygısı falan deil, direk hazır adamalr borcdayken harctayken, bütün halkıda bunlar besliyoken savastan yeni cıkılmışken, bi tekmede ben atıyım bunlara diye yaptı. lanisterlarda cokerse bi bunalr kalıyo.

yalnzı işte herkez ölüyo falan filan ilginc hş güzelde, durum ole bi hal aldıki, biri gidip baskasının aileisnini ufak ufak öldürse hiç bişi olmaz gibi bi durum var. su settignde kimse 2 aydan fazla kral olarak kalamazki zaten

Sosyal ağlarda paylaş

kadın aptal diil ya, o totoş torunundan kral olmıycaanı tahmin ediyordur, öyle hayaller kurmuyordur. ama yani lannister'ları bitirmek tabii ki işine gelir, dünyada biri krallığı elinde tutan iki zengin aile olacağına, biri krallık elinde patlamış iki zengin aile olması yeğdir sanırsam.

ama yani yine de, kadınlık duyykularımdan gelerek, cofri bu kadar aşşşşaaalık bi herif olmasa ellemezdi sabilerin evliliğini diycem ben. yok salt taht kavgası için yaptıysa, onun da aküsünü bitiriym.

Sosyal ağlarda paylaş

tyrion'a uzanan eller kırılsın!

bu arada, işin tyrion'a patlaması da olacak iş değil yahu. adamın şarap servis edeceği mi vardı ki böyle bir suikaste hazırlanabilsin? cofri piçi kaşınmasa tyrion köşede oturuyor, herkesle birlikte olayları izliyor olacaktı. bunu görmemek için cercei olmak gerekiyor bence. tywin mal mı?

he işine gelir, defolu evladından kurtulma hevesine girerse başka tabi, ama lannister kanını o kadar kolay akıtabileceğini sanmıyorum. oğlundan nefret de etse, kendisi için savaş çıkarmış gururlu bi baba sonuç itibariyle o da :P

Sosyal ağlarda paylaş

ahaha 3. sezon bittiğinde ben bu merakla yaşayamam diye kitapları okumaya karar verdim. ama başlamışken de 3. kitabın yarısından başlamayayım deyip ilk kitaba döndüm. velhasıl işti güçtü, öyleydi, böyleydi derken birinci kitap anca 3 hafta önce bitti. onu okuyunca da ilk sezonu yeniden seyredesim geldi, hadiii 4. sezon başlamadan ilk sezona daldık, e o bitince 2 ve 3'ü de seyretmek gerekti.... netekim pazar günü 3. sezo finalini seyredip, pazartesi yayına bağlandık. ahaha baya saçma oldu :P

şimdi düşünüyorum, dönüp kitapları okur muyum bu saatten sonra? mmmmeeeeh. okumam. çok bile efor sarfettim, yeter bu kadar :P
o bakımdan, istediğiniz kadar gülebilirsiniz netekim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ilk kitabı okuyabilenler sıkıntıdan kurdeşen döktü diyolar.

İlk kitabı sabaha karşı bitirdiğimde uykusuzluktan gözlerim kıpkırmızı olmuştu, ikincisi elimin altında olsa christian bale a dönerdim heralde.

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5a3v835Bt1qal34oo1_500.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...