Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

adam "h1z1 çıktığından bu yana böyle birşeyi hiç bir zaman görmedim, varlığına inan mıyorum" dedi ona örnek olarak koydun. Anlaşıldı! Daha fazla yazılarındaki anlamsız gelen şeylerin altını çizmeme gerek yok.
Çünkü yazdığın şeyler sana normal gelirken, okuduklarını da yanlış anlıyormuşsun. Ne yazılsa yanlış yorumlayacağın için daha fazla konuşmaya gerek yok. Geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
ben baydım oynamıyorum ama benle ilgili sanırım. amerikalı arkadaş ile oynuyorduk, saatler falan zor olmaya başladı, adamın kendi işi gücü falan derken koptuk iyice. tek başıma da pek oynayasım yok. BR zevkli, paranın hakkını kesinlikle alırsın, ama hani 1-2 yıl oynar mısın bilmiyorum. eğer arkadaş grubun varsa ya da güzel bir ortam bulabilirsen survival kısmı da iyi. hileci var, yapacak bişey yok. peşin peşin söyleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Heves ettim aldım, airdrop ticketları vs de satın aldım ama yetemediğim için sildim. Neden mi? Bu oyunu oynayabilmek için ya işsiz olucaksın ya da oynayamacaksın.

Hayatımda 0.2 KD ile oynadığım ender oyunlardan.

Hayır, silah zaten o kadar nadirki, alışmakta problem. Aim almak zaten çok kolay değil, elinize silah alınca aaa silahtamı varmış oluyorsun.

Hadi buldun, elin nasıl gelişecek? CS gibi B'ye basıp kendini cephaneliğe çeviremiyorsun ki. Çöpleri karıştırarak binbir zorlukla bulduğu mermileri harcamaya kıyamıyor insan, sonra adamın biri çıkıyor tek mermiyle öldürüp lootlayıp gidiyor.

Bu söylediğime Battle Royal'de dahil, yani orada da senaryo pek farklı değil, orada silah bol olsada insanla karşılaşma şansın düşük çünkü herkes saklanarak yol alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ne yapmak istiyorsun onu söylemen lazım. K.D ile survivalın bir alakası yok. Survival çok farklı bir şey, olay ibnelik yapmak adam öldürmeyi aimi geçtim.

Ama yukarıda da dendiği gibi BR oyna sadece aim geliştirmek, silahlara ısınmaksa derdin. Ben baydım valla, olmuştur 2-3 hafta hiç girmiyorum. BR yi bırakalı zatne 2 ay olmuştur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

1 kill ile 1 inci olan var.

hatta afk bırakarak ilk 3'e falan kalıyorum ben fsgh.

0 kille 1. olmuşluğum da var, 7 kill alarak da. ama aim olayı, recoil falan baya saçma salak oyunda. defalarca adamın yediği kurşunlarda titreyip, kanayıp 60 canla falan çıktığını biliyorum. orta-yakın arası mesafeden 20 kurşun atıp, adamın hepsinde titremesi, sabit durup kanaması ama kurşunların buharlaşıp uçması ile ölmeyişi falan kaç kere başımıza geldi. her girdiğim oyunda ilk 10'dayım başta çok talihsiz ölmezsem, grup girersek de ilk 3 garanti gibi ama bir süre sonra aim almanın kabiliyetle hiç alakalı olmayışı ve ping sıkıntılarını çok açıkça hissetmem sebebiyle baydırmıyor değil.

üstüne üstlük geçen gün getirdikleri ÇÖKME PIRABLEMİNİ ÇÖZÜYORUZ dedikleri yamadan sonra evdeki hiç crash yemeyen 2 pc'imin de her 3 oyundan birinde patlaması ayakta alkışlattı ve tüm şevkimi kaçırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
BR de bayıyor öyle şeyler, ama işte bir de o salak saçma şeyleri survivalda da çekmek tam bir zulüm. 5 kişiyi öldürmüşüz sadece iki kişi, üstümüzde yüzlerce mermi var base e koşup nefes alalım dedik. Base in kapısından içeri girdik, üstümüzdeki boşaltıyoruz. İkimizde sadece 1 saniye aralıkla öldük. Bir baktık adam duvarlardan geçiyor, geldi yanımıza. Bir daha öldürmezsiniz öyle falan diyor şaka gibi. Adamda gizleme ihtiyacı bile yok. Türk çok var ama oyunda, inanılmaz yani. Sanki EU serverlarındaki oyuncuların yarısı Türk. H1Z1 TR falan kesin çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yeni gördüm: Survival ile Battle Royale i 2 ayrı oyun yapmışlar.

https://www.h1z1.com/just-survive/news/just-survive-king-of-the-kill-game-split-february-2016

(h1z1 e girdiğim yok ama...)

Millet "güzel oldu böyle. Oyun rahatladı (fps bug vs.)" diyor.

17 sinden önce alanlara 2 oyunuda vermişler (haliyle).

Açıkcası, oyuncular için çok iyi bir karar olmuş gibi geldi. "Survival" modu pek sönük kalmıştı. Bu sayede adam olur umarım D: (umut fakirin ekmeği. Survival modunu seviyordum bu türde. Her ne kadar KOS yapanlardan birisi olsamda... Kos istemiyorsanız gidin pve serverına... :P )
bakalım zaman geçtikçe nasıl olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisi kadar hile yok. High end guild raidlemiyorsanız hileyle karşılaşmanız o kadar kolay değil. Fakat bolca ESP var. 500+ saatiniz varsa ESP ye de artık hile gözüyle bakmıyorsunuz zaten.

Yeni haritayla uğraşmalarından sebep midir geldiğinde göreceğiz ama son 3-4 aydır adam gibi herhangi bir değişiklik olmadı oyunda. İkiye ayrılma olayıysa bana son derece anlamsız geldi birşey değişeceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...