Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Mythology Extended Edition

Xenus

Öne çıkan mesajlar

aoe ve bu oyun, hayatımda en güzel anıları olan şeylerin içindedirler... aok çok daha iyidir ama o kadar değil benim için, ha bu arada aklıma geldi, aok çıktı diğer bir gazla beta sını satıyorlardı galiba, birim altından geçerken kapıyı kapatıp eze biliyordun, bazı birimlerin tasarımları falan farklıydı...

bu arada, sitede falan o saçma ve gereksiz çizimleri görünce, oyun içi tanrı portre çizimlerinin de değiştiği yönünde bir algı oluştu bende inşallah öyle bir şey olmamıştır, bedava bile almam yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bıd ebencfe ıcerede cd var.
cakarım hd patch oynarım zaten.

mesela aoe'e hd dediler, halbuki onda en azından community patch var bikac campaign var. bunda oda yok ama hd lafından tepki alınca extended olmus.

neymiş extendede, sağı sola extend etmişler işşte.
Sosyal ağlarda paylaş

BOKTAN OLSA OYNARIZZZ

beklediğim oyun ama hiç hd'lik bişey göremedim dsfs. aok'da yine 23inch ekranda oynanabilitesi fark ediyodu.

az bişey daha uğraşsalar ya şunlarla ya

bide bu oyun ben mısıra gittikten sonra çıkmıştı. campaignde dinlediğim hikayeleri falan oynuyodum çok gazdı be YÜRÜ BE OSIRIS
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
axeman pek bir işe yaramıyormuş ya hopelite gibi mızrakçı bile dağıtıyor yunanlara karşı kapışıyorum bu aralar fena dağılıyorum hades alıyorlar shade + hero + taxo + hope ne basacağımı şaşırdım başta bast gidip kulelerini indiridm sefenksle adam savunmaya çekilmedi sonra chariot + axemen + priest + 6 sypnix gittim dağıldım gerçi dalan taraf bendim 2 fortressli mekana ama ? birde crossbow tarzı bir üniteleri var catapult dalsam dagıtıyor
tanrım ra herşeye enpowerda çakıyorum o kadarda adamlarda ekonomi bitmiyor ?

set alıp scout yayıyorum town center basana yılan + spear + axe gittim adam yine dibimde town center alıyor nasıl ekonomi varsa hiç geri çekilmiyorlar (sanki mh var var mı ?) bide dikkat ediyorum çok işçi basıyorlar bende az basmıyorumda benden çok basıp bu popu nasıl sağlıyorlar ? güzel bir ordu dizilimi var mı eggy için ?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet multi :) Yunanlara karşı mızrakçı basmak iyiymiş çünkü armorları çok
Bu arada bu slinger basmaya değer mi ya ? Ben widjet(yılan) basıyorum hem ucuz wood+favor hem alan vuruyor. Şunu farkettim mısırlılarda filler olmazsa yakın dövüşte kesin dağılıyor ordu. Diğer ırkların adamları hep daha iyi
Kafamda şu soru var late gamede slinger mı charior archer mı ? chariot archera çıkarsam sekmetsiz pek iyi olmuyor range düşük o zmanda nephsmt (adı tam nasıldı) yani priest upgradeleri olmuyor mısırlıların bir dandik yönü daha firavunla empower atmazsan ekonomi sıçıyor savaş sürecek pek hero yok
ya birde millet set maymunla rush yapıyormuş nasıl yapıyorlar ki ? town center ok atmasa ve kule olmasa anlıcamda 2 sıkımlık canı var havvanların
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...