Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assasin's Creed V: Unity

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

hepsi girecek stoklara, resimdeki collectors ama guillotine edition. onu aral getirtmiyor, yurt dışından getirtmem de kaynağım olmadığı için çok pahalıya gelir. Amazondan normal fiyata alıp, üstüne 300-400 ekleyen GG bebeleri gibi yapmak istemiyorum. O yüzden satılmayacak.

Linkteki Notre Dame Edition'ı satacağım. PC - PS4 - Xbox One olarak üç versiyonu da bulunuyor. Onun da ss'i koyayım hatta, esasen Guillotine Edition'daki figürden tek farkı giyotin olmaması. Bir de iskambil destesi işte asdf

http://drh1.img.digitalriver.com/DRHM/Storefront/Company/ubi/images/hero//E3reveal/ASUNND05_mock.jpg

Elisa ve Arno figürleri de stoklara girecek ama daha var onların çıkmasına. Benim Avrupa distribütörümde yanılmıyorsam Arno 11. ay, Elisa 12. ayda çıkıyor gözüküyor. TR distribütörü Aralıkta ikisini de anca getirir ama pahalıya satacak.

Bugün konuştum şu yeni Altair figürünü bile 270TL'den satışa koyacağız diyor. Benim onlardan alışım, şuan sattığım fiyatın biraz altına denk geliyor. Ben de az fiyat koymuşum gerçi 25TL daha arttıracağım ama ön siparişe bir kere 180'den açtık. 1 hafta bu fiyat, sonra stoğa girecekleri 225'ten satacağım. (200 normal fiyat, %10 ön sipariş indirimi yapıyorum)

http://www.geekalerts.com/u/Assassins-Creed-Unity-Arno-The-Fearless-Assassin-Figure.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-4-ubhqnaGNs/U9Zgii4bX7I/AAAAAAAABfQ/y9MLHUB05G8/s1600/Elise_Figure_2.jpg

Bunlar işte, tahminen 225TL olur direkt bunları fiyatı dovize göre, distribütörden ucuz olacak umarım aramız açılmaz asdf

edit: yok tamam baktım, arno ve elise daha ucuzmuş. 200TL olur onların fiyatı direkt
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa satış fiyatı o figürlerin ortalama 200TL'ye geliyor. Gerisini işte mağazalar vs. kafasına göre ya da harcamaları çok olduysa ona göre koyuyor.

Ben mesela Altair de +10TL civarı koydum sadece, 210'dan satıyorum. Bana distribütör tarafından verilen satış fiyatı 195TL'ye denk geliyor. Ama mesela aynı figürü Türkiye distribütörü 270TL'den satışa koyacaklarını söyledi. Arno ve Elise de tahminen distribütörde benzer fiyatlarda olur. 240-250 civarı bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
said:
Assassin's Creed Unity will run at 900p/30fps on both PlayStation 4 and Xbox One, Ubisoft has confirmed, with the publisher opting to aim for platform parity to avoid discussion over the differences in performance.

"We decided to lock them at the same specs to avoid all the debates and stuff," senior producer Vincent Pontbriand told VideoGamer.com while explaining that it's the consoles' CPUs – not the GPU – that prevents Ubisoft Montreal from improving the game's performance.

PS4 da da 900p/30fps olacakmış. Hadi 30 fps çok koymuyorda. 1080p olsun bari ya. X Box yetemedi diye PS4'ü de böyle yapmışlar gerçi sanırım da. Her türlü meeh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...