Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ozgur Gitar

arayadis

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar başlığın başından beri gitarlar baya zulüm gördü:) Hiç gerek yok, örnek olaran son koyduğum Metropolis solosunu düzgün bir hocadan ders alarak en geç 2 seneye çalarsınız...
Savaş abiyi çok severim o Malmsteen olmayı değil de Malmsteen gibi öğrenciler yetiştirmeyi seçti...(Malmsteen çaldırtmayın adama:)
Sosyal ağlarda paylaş

arayadis said:

Arkadaşlar başlığın başından beri gitarlar baya zulüm gördü:) Hiç gerek yok, örnek olaran son koyduğum Metropolis solosunu düzgün bir hocadan ders alarak en geç 2 seneye çalarsınız...
Savaş abiyi çok severim o Malmsteen olmayı değil de Malmsteen gibi öğrenciler yetiştirmeyi seçti...(Malmsteen çaldırtmayın adama:)

adam çok orjinaldi ya euheh. çok iyi çalan insanlar filan gelirse dükkana hemen master of puppets veya blackenedı düz picking çalabiliyo musun muhabbeti yapıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Tuşe cayır cayır. Yıllardır gitar çalarım ben şu solo işini bi sevemedim. vülülülü sevmiyorum en fazla küçük tapping sweep ve shred seviyom biraz daha ilersine gitti mi şarkı isterse masterpiece olsun soğuyorum şarkıdan. : D

Herhalde core müziğin etkisinden dolayı hiçbir zaman solo sevemedim.

En fazla çaldığım şu yani böyle vülülü bülülülü :D

https://www.youtube.com/watch?v=nkRnFqZqEMI
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...