Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

şöyle güzel kareler var bu yüzden seviyorum.

http://i.imgur.com/exKhF2J.png

bir 2001: a space odyssey, star wars, battlestar galactica tadı alıyorum izlerken. atmosferi en güçlü yönü. uzayın rahatsız edici atmosferini, uçsuz bucaksızlıkta kaybolma, tecrit edilme hissini yaşatıyorlar. hani herkese hitap etmez high sci-fi/fantasy setting tabi

zaten death counter'ı yüksek bir anime. üstüne tek cour olduğu için hızlı gitmek zorunda kalmışlar işte bazı kısımları atlamışlar, yeteri kadar character development göremedik ölen 4 knight'ta. birde şunu unutmamak lazım en son gauna 100 yıl önce görülmüş, mızrak güç vermiyor tabi ama o 4 knight'ı elite squad diye gönderiyorlar, çünkü yeterli olacağını düşünüyorlar nerdeyse de başarılı oluyorlar. ama simülatördeki gibi olmuyor işte gerçekte. daha sonra eldeki bütün mechaları diziyorlar zaten geminin etrafında. snk'deki gibi titanları her gün görme, dışarı çıkıp deneyim edinme şansları yok. ansızın beliriveriyorlar.

100 yıldır görülmeyen düşmanın üstüne kaynak sıkıntımız olmasına rağmen bütün gücümüzle saldıralım peki. mantıksız geliyorsa o zaman snk'da niye en eliteleri içeride topluyorlar dış duvarlarda kıyım olurken, elindeki her askeri sal, bütün gücünle bertaraf et, kurtar bölgeleri yani?

birde belt kısmına, çarpık yerleşmeye de bu örnek verilebilir. 100 yıldır overpopulate olmuş bir nufüs var, gemi herkesin ihtiyacını karşılayamıyor haliyle. lack of preparation direk. gauna yok, niye pilotluk öğreniyoruz ki yav çekiyorlardı daha 1.bölüm

gene tekrarlıyorum, aksiyon animeler içinde sezonun en iyisi, net. snk'den bir eksiği yok bana göre hatta bütçeye göre çok iyi iş çıkarmışlar.

Sosyal ağlarda paylaş

senin yüzünden animenin üstüne biraz daha düşündüm, senaryosu nasıl ilerler bu zekayla falan diye de, daha da soğudum. izlemiyorum 5i bildiğin. güzelleşirse senaryo biri söylesin, o kadar zaman kaybına yazık. zaten sci-fi beni çok çeken bir konu da değil. ekstra birşey kazanamıyor yani bir türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

mekakucity baccano stilinde gidiyor, 2-3 bölümdür toparladılar güzel bence.

mahouka'yı droplamak için fırsat kolluyorum da ikinci arc'a geçiyor sonunda, kirito sesli suzaku tipli eleman gözüktü. bu animeyi izlerken, oyunlarda hile açmışım gibi bi tadsızlık oluyor bende

sidonia da hala çıkmadı
Sosyal ağlarda paylaş

"Bişeyler oluyo napıcaz?"
*ortama dal, imba bişeyler yap, herkesi dağıt, herkesin dibi düşsün*
"OHA NE YAPTIN ÖYLE?"
"Bişeyler"
"Of çok mükemmelsin bu kadar süperken 2. sınıf ezik öğrenciler arasına atılmak sana hiç koymuyormu?!?!?!?"
-Hayır.
ARKADAŞLAR LÜTFEN! SON 10 DAKİKADIR BÜTÜN KIZLARIN GARY STU YA NE KADAR HASTA OLDUĞUNDAN BAHSETMEDİK, ÇOK AYIP! EKSİK KALMASIN!
"..."
-MARY SUE KARDEŞ HARİÇ TABİ, O HER 5 DAKİKADA Bİ HATIRLATIYO NE KADAR HASTA OLDUĞUNU.
"..."

İstisnasız her bölümde aynı muhabbet var ya, yazarken hiç sıkılmadılar mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

no game no life gibi vivid renk olunca gözümü yoruyor esas benim. retina burn yaşıyorum resmen üst üste bölüm izleyemem yani. birde sidonia'da fps düşük kalınca yoruyordu ama svp ile izlediğim için sıkıntı yok.

birde sidonia'ı da nerde bitirdiler mangaya bakmamak için zor tutuyorum kendimi şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

Haikyuu ve Baby Steps çok çok iyiler. Ama en iyisi Bokura wa Minna Kawaisou. Mangaka-san da çok iyi ama mangasından daha çok zevk almıştım animesine nazaran. Uyarlama sanki biraz tutuk kalıyor mangasının yanında.

NGNL de death note sonrası en beğendiğim high tier logic fight oldu. Arada verilen referanslar da eğlenceli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...