Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

Hayır ya gücü kullanması da saçma.
Combat amaçlı olarak en kullanışsız güç olabilir yani. Mana 0 lanmış halde bir önceki denemesinden daha iyisini yapması imkansız zaten. Bi ihtimal kendi hatanı engellemek için olabilir.
Düşmanları öldüremezse kendisinin öleceği kesin, full mana ile bile kendisi ölmeden onları öldürmeyi beceremedi.
BU SEFER DE KENDİMİ 0 MANA İLE VE HİÇBİRŞEY YAPAMAYACAK HALE GETİRİP ÖLDÜRDÜĞÜM DÜŞMANLARA HİÇ ZARAR GELMEMİŞ HALE GERİ DÖNMÜŞKEN TEKRAR DENERSEM OLUR BELKİ!!!
genius.jpg

Geri döndüğü nokta da tam isabet zaten, tam öldürmesi gereken kişiyi öldürmeden öncesine. Sonuç olarak ölen protagonistler hayatta, kendisi yine ölü ^^
(gerçi kızı öldürmüş ve kendisi 0 manayla kalmış olsaydı yine sırtına yiyecekti demiri ama anladığım kadarıyla o şekilde ölmek tıpası çekilmiş halde eriyerek ölmekten daha merhametli bi ölüm, yani her ihtimalde de boşu boşuna kullandı gücünü)

abi hiç wot yazmaya falan gerek yok ya
droplayın siz de hafifliği farkediceksiniz

bu arada mangaka-san izledim az önce yine komikti sdf

PANTSU-KUN

Sosyal ağlarda paylaş

black bullet kötülükte brynhildr ile yarışıyor. snk temposuna girmeye çalışıp çuvallamışlar. başarısız roller-coaster örneği şu son iki bölüm. ikisini de elimin tersiyle droplayacam sanırım. mahouka bile şu ikisinden iyi

m3 2.bölümünü de izledim. dropped. baya çöp, 24 bölüm olacakmış birde. video kalitesi rezalet. seri dark ama birşey de göremiyoruz literally yani. story kötü baya amaçsız, boş bir seri yönü, nereye gideceği belli değil. valvrape gibi bişey yapmaya çalışıyor sanırım. ölü adamın kanını yalayıp hmmm ölürken korku hissetmiş demek (no shit?), omuz ısırtmak falan, mechanın kendi kendine hareket etmesi, pilotunu seçmesi gibi ezoterik kafa wtf. birde bütün karakterler sürmeli dsdsf. valvrape'den kötü, guilty crown derecesinde
Sosyal ağlarda paylaş

anime sanki recap gibi geçiyor, kötü değil aslında. saçma bir death counter var. develop görebileceğimiz karakterleri bile harcıyorlar iki dakikada. 4 bölümde 15 manga chapterı işlemişler. birde mangadan güzel kısımları koymamışlar. mangası çok daha iyi ama bu bölümle mangayı geçti şuanda

http://i.imgur.com/nZYGyVd.png
http://i.imgur.com/IRBTZzE.png
http://i.imgur.com/ee2Pfcn.png

şu sahnenin animedeki yeri "Dude where's my sword?" oldu

kolunu kopartıp mermi yaptırana kadar şu sahneyi koysalardı. insanlığın son umudu olan silahın mermisini koymayı unut orda direk /facepalm çektim zaten. ışık hızıyla giden mermiyi ya ıskalarsam diye 5 dk dram yaptır

daha birinci bölümden giren antagonist kagatane sanki ikinci sınıf beginner mob, göz açıp kapayıncaya kadar bitti fight.

light novel 7 kitapmış varmış işte. 13 bölüme sıkıştıracaklar cliffhanger bitme olasılığı çok yüksek.

Sosyal ağlarda paylaş

No Game No Life en iyi.

Black Bullet aslında güzel olabilirmiş de pacing saçmalık ötesi ya, rezalet. MediaPlayerda speedi sonuna kadar açmış öyle izliyomuş gibi hissediyorum, bi seslerin fivifivifivi diye çıkması eksik resmen ^^

edit:
ahahahahahah şu üsste dediğimi bi denedim de anime 10 kat filan daha anlamlı hale geldi, herkese tavsiye ederim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Black Bullet aslında güzel olabilirmiş de pacing saçmalık ötesi ya, rezalet.

gerçekten de saçmalamışlar
tek bölümde 4 bölümlük hikaye vardı ziplemişler nedense

bi de

spoiler

kolunu koparması falan çok saçmaydı abi
madem varanium zor bulunan bişey değil, neden:
1) kolunu koparması gibi bi dramatizasyona giriyosunuz? adam ertesi gün gitti yaptırdı kolunu tekrar.
2) gastrea'ya karşı en güçlü silahın içinde kurşun yok?

o silah zaten ayrı bi saçmalık. hani o kadar güçlü silah vs vs ama koruyanı kollayanı yok, açıkta mal gibi duruyo. onun etrafında askeri üs olması falan lazım abi mal mı bu insanlar bomboş bırakmışlar.
hani her şeyi geçtim silahın içine varanium'u koyan biri alıp şehre filan da sıkabilir. niye korumuyosunuz lan bu silahı aptallar

dünyayı yok edebilecek gastrea summon oluyo, aynı bölümde ölüyo. OKE.

bi de ölen bi kız vardı, sanki kızı bağrımıza basmışız da ölmesini umursayacakmışız gibi orayı da saçmasapan dramatize etmişler.
I WANT DIE HUMAN
VERY SADNESS

Sosyal ağlarda paylaş

Gary Stu IV: A Stu Hope

bütün bölüm blah blah, aksiyonu başlat bitir. baymaya başladı beni. aksiyonu öylece bitirip önümüzdeki bölüm devamını göstermezlerse droplayacağım. adamlar liseye roketatarla daldı lan. nerde polisler, öğretmenler falan

en azından incest ve onii-sama fetişistliği yoktu bu bölüm

mekakucity'i droplasam mı bilmiyorum. bu serinin amacı kafa silkmek mi anlamadım. shaft stili de tuzu biberi oluyor, göz yoruyor baya. stile kasacaklarına, story karakterlere kasmaları lazım. birde seri vocaloid şarkı serisi üzerineymiş bunu bilmiyordum.

şu 4.bölümü anlatan. baya güzel vermişler etkiyi burada animeye göre. animeyi izlemeyecekseniz bile izleyin. anlatılan hikaye baya iyi
http://www.youtube.com/watch?v=A7KNYk4f3XQ

vocaloid sevmiyorsanız chorus versiyonu
Sosyal ağlarda paylaş

Isshukan Friends bayağı başarılı ya. Kokoro Connect tadı alıyorum hafiften. Bi tık daha kaliteli olsaymış o kaliteyi de yakalayabilecekmiş ciddi ciddi, az farkla kaçırmış.

Inaba kalitesinde karakter olmaması da bi etken tabi. Kiryuu dan o kalitede bi karakter çıkabilirdi belki, ama çok arkaplanda kalıyor. Diğer yandan mc tam Taichi klonu olmuş, belki o yüzden Kokoro Connect e benzetiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sidonia çok hoş. sinematografi de aşmış. sezonun en iyisi, net. svp kurup izleyin yada nyaa'da 60fps releaselerini indirin. no game no life da iyi ama biraz overrated bence. gerisi ortalama zaten

Knights of Sidonia - 5

güzel bölümdü. bear gryll'e bağladılar ahaha.

preview'a baktım da hoshijiro'ya death flag göründü gibi ya :(

Sosyal ağlarda paylaş

Akuma no Riddle 6

Her hafta monster of the week gidecekler diye bayıcak gibi gözüküyordu, 13 karakter var, 13 bölüm olucakmış sonuna kadar böyle mi gidecek diye de... Tek bölümde 2 (hatta karambolde sanırım 3) monster yediklerine göre konuyu bi yere bağlayacak zamanları olur herhalde diye umuyorum.

MekakuCityActors hala nereye gittiği belli değil, bir yere bağlayacak gibiler, karakterler toparlandı gibi ama bir yandan da hala yerinde sayıyor gibi geliyor.

Knights of Sidonia bayağı güzel gidiyor. Animasyonlar patlak olmasa sezon favorilerim arasında olurdu açıkçası.
SVP kurmayı beceremedim. nyaa da 60fps olanı hangisi?

Mangaka-san da çoooook iyi ama 10 dk yetmiyo ya, daha fazla olsun istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

nyaa da 60fps olanı hangisi?

http://www.nyaa.se/?page=search&cats=0_0&filter=0&term=sidonia+60fps

akuma no riddle büyük ihtimal cliffhanger bitecek daha mangası devam ediyor belki anime endingi yaparlar. yoklukta izliyorum valla bende. myanimelistte yuri yazıyordu kaldırmışlar hakikaten anime sıfır yuri

mekakucity baya topladı son bölüm, her bölüm böyle devam etse nefis olur. pretentious havalarını azaltsınlar

Stu Fast Stu Furious

her bölüm kötüye gidiyor ya. gördüğüm en sıkıcı aksiyon bölümüydü. terörist saldırısı değilde, ergen atışması yaşanıyor sanki okulda. dialoglar falan çok sıkıcı. hele bağladıkları iki neden-sonuç ilişkisi bildiğin salakçaydı.

neden terörist oldum? senpai didnt notice me (o da yanlış anlaşılmaymış lol)

bir kıza vuruldum ama garip davranıyordu, ondan ölümcül büyü ile ağzını burnunu dağıtmak istedim.

abi birde svp'i nasıl beğenmezsiniz ya. ayarını yapamadınız yada cpu'nuz yetmiyor, lag yapıyor belki ne biliyim. 4770k var bende ehuehu. daum potplayer ile kullanıyorum birde ben öteki playerlarla tırt olabilir. üşenmesem side by side video çekip koyacam valla
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

sidonia çok hoş. sinematografi de aşmış. sezonun en iyisi, net.

hani ciddi misin bu konuda?

böyle 2 tane aralara sızan gauna tüm koca sidonia yı yok edebilecekken mızrak var diye, ki mızrak da sana özel güç eklemiyor da görüldüğü kadarıyla, o kadar uzvu olan yaratığa 4 tane knigt göndermek angut taktiği değildir de nedir? ölmeleri bende etki mi bırakmalı ben o kısmı çözemedim. ayrıca odalarda niye belt takmak için yer yok abi? madem gravity o kadar problem?

yapmayın abi, kötü baya senaryo olarak. buram buram salaklık akıyor. neyse 5 i de izleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...