Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

bişey sorayım halen tuş customizasyonu sınırlı mı?

misal ben solağım illa space ile zıplamak istemiyorum (sağ el ile wasd kullanırken space çok alakasız kalıyor)

betadayken tuşları değiştiremiyorduk son oynadığımda zıpla kaç maç yaparken spellslinger oynarken kanser olmuştum bilek ağrısı cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Gameplay atmosfer lvling hissiyati animasyonlarin akiciligi progressi hissetirmesi vs detayli bir review gecebilecek var mi ? uzun uzaya yazinda okuyalim. 1 ay sonra da end game i sorariz. he bide pvp nasil duruyor. thx

Anket gibi birşey hazırlanabilir bunun için aslında.

Gameplay: 10
Armosfer: 10*
LvLing: 8 (zor ama tadında)
Animasyonlar: 8 (AoC kadar gerçekçi değil ama Kore oyunları gibi de hiyaaa diye bağırmalar efektler vs yok)
Crafting: 9 (Guild Wars 2 den sonra gördüğüm en güzel crafting. Skill yok, ama aynı itemı defalarca yapmak gerekiyor.)
PvP: N/A (Hiç pvp yapmadım)
End-Game: N/A (Oyunda raid var! Release olup da raid ile gelen nadir oyunlardan. WoW ilk çıktığında raid yoktu. Developerlardan gelen açıklamalara göre şuanki end game uzun bir süre yetecekmiş.)
Sosyal ağlarda paylaş

piedpiper said:

Edriel said:

Gameplay atmosfer lvling hissiyati animasyonlarin akiciligi progressi hissetirmesi vs detayli bir review gecebilecek var mi ? uzun uzaya yazinda okuyalim. 1 ay sonra da end game i sorariz. he bide pvp nasil duruyor. thx

Anket gibi birşey hazırlanabilir bunun için aslında.

Gameplay: 10
Armosfer: 10*
LvLing: 8 (zor ama tadında)
Animasyonlar: 8 (AoC kadar gerçekçi değil ama Kore oyunları gibi de hiyaaa diye bağırmalar efektler vs yok)
Crafting: 9 (Guild Wars 2 den sonra gördüğüm en güzel crafting. Skill yok, ama aynı itemı defalarca yapmak gerekiyor.)
PvP: N/A (Hiç pvp yapmadım)
End-Game: N/A (Oyunda raid var! Release olup da raid ile gelen nadir oyunlardan. WoW ilk çıktığında raid yoktu. Developerlardan gelen açıklamalara göre şuanki end game uzun bir süre yetecekmiş.)

oyun core olarak başarili duruyor dungeonlar raidler ve outdoor event fln gibi seyler varsa pve si goturur. class balance onemli meleede sikinti olabilir deniyor zorluk olarak hem pve hem pvp. pve nin ustune pvp yide adam akilli yaparlarsa baya oynanir oyun. final fantasyde de raid vardi ama sonu ne oldu bu aralar takip etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

stalker oynadım 8 level kadar. ambuşçu mantığında takılıyorum şu an. genel rogue mantığında sayılır ama tank da olabiliyorlar denemedim daha. evasive tanklıkları var wow'daki monk druid arası bi şey olabilir.

explorer zevkli path olarak. görevler random mu onu bilmiyorum ama baya mario/lara croft misali dağ tepe hoplayıp zıplayıp hedefi bulup aygıtı yerleştiriyoruz. en azından haritanın tadı çıkıyor. köşe bucak geziyorsunuz. tabi şimdi headstart var diye o keşif hissi tam yok tam ıssız bi mağara var diyosunuz ama patır patır hoplaya zıplaya nublar girip çıkıyo exploring kasan.

random challenge'Lar da var open world. süreli. bunlar da güzel. destek itemleri dekorasyon itemleri vs veriyolar.

animasyonlar çok iyi bence. akıcı ve yüz animasyonları baya animasyon filmi tadında, mimikler emote'ler vs. clone wars izliyomuş gibi oluyorum. zaten müzikleri de gidiyor tema olarak arkada.

müzikler de modern epik arası. akustik gitarlar western korolar falan. duruma göre değişiyor. başladığım open world harita güzeldi öyle düz bir alan değil. yükseklik farkları falan güzel olmuş. her yer aynı seviyede değil. ovalar vs, güzel tasarlanmış.

exile dominion muhabbeti baya siyah beyaz sanki, iyi kötü ayrımı var gibi. tam lore'a hakim değilim ama empire vs rebel hikayesi gibi bir şey. wow o konuda toparlamıştı iki tarafın da pislikleri falan vardı saklanmıyordu hiçbiri. şimdiye kadar böyle gördüm lore'da kaçırdığım detaylar varsa bilemiciim.

şimdi medic denemeye gidiyorum yeni açılan archon'da. heal olayına da bakalım.

enaa realms down. iyi ki bi erken çıktık :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...