Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

FesTivaL said:

Ciddi misin :)
Gerçi guild ismini almaları ;
Bir " Alo " ya bakar :D

bunlarda kungen yalakası çıktı.. harbiden bi alo 'ya bakarmış :)
dün kayıt ettiğim isim bu sabah baktım nihiluö olmuş, edit süresi dolmuştu o açılmış filan..ticket açtım elimde screenshotlar filan var nasıl benden alıyorsunuz ismi filan dedim, adamlar resmen bana kayıtlı ismi geri almışlar benden, nihilum gelsin diye..
Sosyal ağlarda paylaş

gelsin zaten kendine neden böyle bir hedef koydun ki?

kungen yalakası ne alaka ayrıca? adam sevsen de sevmesen de binlerce follower'ı olan bir streamer. oynadığı oyunu promote ediyor, bir sürü oyuncu kazandırıyor. ncsoft'un kungen'e para ödüyor olması bile olası oynaması için. random bir tip gidip cinlik yaptı diye bütün bu avantajlardan vaz mı geçecekler sandın?
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

FesTivaL said:

Ciddi misin :)
Gerçi guild ismini almaları ;
Bir " Alo " ya bakar :D

bunlarda kungen yalakası çıktı.. harbiden bi alo 'ya bakarmış :)
dün kayıt ettiğim isim bu sabah baktım nihiluö olmuş, edit süresi dolmuştu o açılmış filan..ticket açtım elimde screenshotlar filan var nasıl benden alıyorsunuz ismi filan dedim, adamlar resmen bana kayıtlı ismi geri almışlar benden, nihilum gelsin diye..

gecmis olsun l0l
Sosyal ağlarda paylaş

magtheridon zamanından gıcıklığım var..:) bizim guildle çok uğraşıyorlardı... önemli değil önemli değil de bana kayıt olmuş ismi neye dayanarak benden alıyor ncsoft ona uyuz oldum.. he sen bu adamlara ayrıcalık tanımak ıstıyorsan öncesınde regıster ettırseydın ben alamasaydım ... ben register ettikten sonra bende geri almak nedir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...