Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C.L. 2. Tur Galatasaray - Chelsea 26.02.2014 21:45

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

Kendi baskanlariyla karistirmasin kimse, oynamadiklari maclardaki hakemlerle ilgili bile aciklama yapan camialar var.

aynen kanka

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Geçen hafta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçından sonra rakip yönetimin geçmiş yıllarda da sergilediği hakemleri tehdit etme alışkanlığı, anlaşılmaktadır ki hakemlerimiz üzerinde mühim bir baskı yaratmış ve netice olarak önce Beşiktaş-Bursaspor maçında Ersan Gülüm'e haksız bir kırmızı kart gösterilmiş, ardından da Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında Kasımpaşa aleyhine büyük haksızlıklar yapılarak gösterilmeyen 2 kırmızı kart ve bir ofsayt gol ile Fenerbahçe galip gelmiştir.

Bu durum kamuoyunda iki soruyu gündeme getirmiştir."Rakip zirvede yalnız mı bırakılmak isteniyor?", "Rakibin bazı futbolcularının tekme atması, küfür etmesi serbest mi, bu oyuncular kırmızı karttan muaf mı?"

Bu koşullarda, oynanacak olan MP Antalyaspor-Galatasaray maçında hakemlerin ne şekilde maç yöneteceğini yakinen takip edeceğimizi spor kamuoyunun bilgisine sunarız.

İki haftadır yaşanan hakem hatalarının tekrar etmeyeceğini umuyor ve hakemler üzerinde yürütülen bu büyük baskıların derhal kaldırılması yönünde gerekli tedbirlerin alınmasını Türkiye Futbol Federasyonu'ndan talep ediyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sardalya said:

Kendi baskanlariyla karistirmasin kimse, oynamadiklari maclardaki hakemlerle ilgili bile aciklama yapan camialar var.

aynen kanka

Geçen hafta oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçından sonra rakip yönetimin geçmiş yıllarda da sergilediği hakemleri tehdit etme alışkanlığı, anlaşılmaktadır ki hakemlerimiz üzerinde mühim bir baskı yaratmış ve netice olarak önce Beşiktaş-Bursaspor maçında Ersan Gülüm'e haksız bir kırmızı kart gösterilmiş, ardından da Fenerbahçe-Kasımpaşa maçında Kasımpaşa aleyhine büyük haksızlıklar yapılarak gösterilmeyen 2 kırmızı kart ve bir ofsayt gol ile Fenerbahçe galip gelmiştir.

Bu durum kamuoyunda iki soruyu gündeme getirmiştir."Rakip zirvede yalnız mı bırakılmak isteniyor?", "Rakibin bazı futbolcularının tekme atması, küfür etmesi serbest mi, bu oyuncular kırmızı karttan muaf mı?"

Bu koşullarda, oynanacak olan MP Antalyaspor-Galatasaray maçında hakemlerin ne şekilde maç yöneteceğini yakinen takip edeceğimizi spor kamuoyunun bilgisine sunarız.

İki haftadır yaşanan hakem hatalarının tekrar etmeyeceğini umuyor ve hakemler üzerinde yürütülen bu büyük baskıların derhal kaldırılması yönünde gerekli tedbirlerin alınmasını Türkiye Futbol Federasyonu'ndan talep ediyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

ümit sağ çaprazda, ümit, ümitin vuruşu kaleye gidiyor ve 6 oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sardalya said:

aynen kanka

Galatasaray Spor Kulübü

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

bu turu zor geçeriz ya.çelsi kötü oynadı ama ingiltere de böyle oynamazlar.bir de üstüne ligin en zor gol yiyen takımına karşı gol atmamız gerekiyor.burak bu kadar kötüyken drogba da formsuzken çok zor bu turu geçmemiz.

bir de ceyhun un olmamasına şaşırdım son haftaların en iyisiydi ceyhun.bence maça ceyhun ile başlasa daha iyi olurdu hem melo ve selçuk ileri daha rahat çıkardı.yekta girince de böyle oldu zaten.

td farkı işte hatasını çabuk kavrayıp hayro yu çıkardı.ft olsa inat eder hatta üstüne defanstan adam çıkarıp umut u sokardı oyuna 4-5 yerdik
Sosyal ağlarda paylaş

iyiydi defansif olarak ama işte onunda yanındaki adama yerden düz pas verememe problemi var
böyle adamlar yüzünden her maç golle burun buruna geliyoruz
hakan balta yekta bazen ceyhun selçuk en basit pasları verirken topu kaptırıp kontra yiyoruz
meloda yapıyor ama o kısa paslarda değil daha uzun yerden arapası denemelerinde yapıyor. dünde olmuştu hatta
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

sahadaki ikinci topu topa fırlatarak macı durdurmakla random bi yone atarak macı durdurmak arasındaki fark nedir?

sana soyliyim ne oldugunu birincisinde hakem 2. topun sahada oldugunu farketmemistir. 2. sinde farketmistir. o yuzden ilkinde oyunu donk durduruyor bunda hakem durduruyor gibi bir imaj olusuyor. aslında ikisinde de zaten hakemin durdurması gerekiyor . buna bakarak donkun pozisyonunda gelen gec duduk hakem hatasını getiriyor kural hatasını degil. dogru olan hareket sahada 2. top goruldugu anda top oyunu durdurmaktır. topu ozel/kasti olarak tutan kisiye de sarı kart vermektir bugun terry orneginde oldugu gibi. zaten ben hakeme bisey demedim terry e kufrettim dedim.

bu yuzden de markus merk mac tekrar edilmemeli demisti aynen bu sebepleri baska cumlelerle sıralayarak. bu yuzden ben de o macın tekrar edilmemesi gerektigini dusunmustum ve bunda da tekrar edilmemesi gerektigini dusunuyorum. ama aynı tier hareketler sadece arada zeka farkı var onun icin zekice donklamıs diyorum

donk topu random yere atsaydı da macı durdursaydı ne dusunecektin sorusunu bu yuzden soruyorum tabiki cevap ancak halamın bilmemnesi oluyor. cunku kendi icinde celismemenin tek yolu bu.

side note

simdi marcus burak'ın dirsegine kırmızı demisti onu napıcaz diye cıkan da olur mesela bu anlattıklarımdan sonra madem marcus en haklı diyerek. en begendigim mehmet demirkol fenerin bu hafta yedigi gole el dedi mesela aa nerden carparsa carpsın eldir dedi. simdi ben buna katılmıyorum ama diger dedigi bi cok seye katılıyorum. herifin diger soyledikleri yanlıs demek degil sonucta.

halamın sakalı olsaydı amcam olurdu diyorum çünkü ona benzer saçma sapan varsayımlar yapıyorsun:

- almeida'nın vurması mümkün değil çünkü önündeki topa donk top atıyor.
- hakem de maçı durdurduydum diyemez çünkü düdük çalmadan maçı durduramazsın.

aradaki fark hakemin nasıl ve ne hızda tepki gösterdiği. beşiktaş maçında hakem oyunda iki top olduğunu görüyor, ona rağmen oyun epey devam ediyor. yayıncı kuruluş dahil görüntüsü var bunun. hakemin donkun elindeki topa daha pas verilmeden dik dik baktığı. kaç kere buraya fotosu videosu kondu ama anlayana. tartışılan kural hatası da donk'un ceza sahası içinde obje ile (ikinci top) topa müdahale etmesiydi, fyi. onun da kuralı, penaltı olduğu kondu kaç kere.

sadece cebine girecek paraya bakan şansal'ın yaveri markus merk hiçbir şeyin mercisi değil. şansal işine gelmeyince merk'in lafını kesmesini de biliyor. cümlesini bile tamamlattırmıyor adamın. maç tekrar edilir, edilmez o ayrı mevzu ama bu kadar bariz hakem hatası ve art niyet mazur gösterilemez ki orada da bitmedi, maç raporuna, MHK'sına kadar onursuzluk devam etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...