Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C.L. 2. Tur Galatasaray - Chelsea 26.02.2014 21:45

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

İyi savunma yapmamız gereken bir maç. Bakalım, oyuncuların ne kadar isteyeceklerine ve tribün desteğiyle ne kadar havaya gireceklerine bağlı biraz.

Chelsea iyi takım ama bir Real Madrid değil.

Real'den fark yediğimiz maçın ilk yarım saatine bakılırsa gayet iyiydik :) Ben umutluyum. Biraz güvenli başlamak lazım. Yoksa iki gol yiyince dağılıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

3 lü savunma çıkarsak zor olur.bu maçta 4-4-2 çıkmak daha doğru sanki.yada burak ı oynatmayıp direk 4-3-3 çıkalım hayrovic oynar yerine

eboue-semih-chedju-alex

ceyhun-melo-selçuk

hayro-drogba-şınayder

şeklinde defansif bir kadroyla çıkarız gibi geliyor.hele son bjk maçında burak feci sıçmıştı.2 net pozisyonu bok etmişti yatacak yeri yok
Sosyal ağlarda paylaş

İmzasına beni yazan arkadaşlara inat

'City olur United olur bir derece , chelsea ile 10 kere oynasak 9'unu alırız'

Diyerek totem yapmak istiyorum.

Ayrıca juventusa çakıp tur atladıktan sonra hala yüzü olup burada bana karşı çıkacak olan yoktur umarım , zira bu turuda geçersek şansa bala , hepinizi bulup teker teker teabag yaparım haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

İmzasına beni yazan arkadaşlara inat

'City olur United olur bir derece , chelsea ile 10 kere oynasak 9'unu alırız'

Diyerek totem yapmak istiyorum.

Ayrıca juventusa çakıp tur atladıktan sonra hala yüzü olup burada bana karşı çıkacak olan yoktur umarım , zira bu turuda geçersek şansa bala , hepinizi bulup teker teker teabag yaparım haberiniz olsun.

Belki bizim de totemimiz budur Mithat, sana karşı döt olup takımı yukarılara taşıyoruzdur? Bilemezsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...