Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keman kursu

zeper

Öne çıkan mesajlar

istanbul'da, keman kursu arıyorum, çok uçuk olmasın fiyatı mesela etilerde bir yer 1000 lira dedi 4 saatine::o.. böyle değil, mümkün mertebe makul fiyatlarda, var mı gittiğiniz ya da duyduğunuz bir yer?

aranan semt: beşiktaş,taksim,levent,sarıyer,şişli,kadıköy...buralardan birinde olursa iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

yaş ile söyle alakası var işten geldiğin zaman yorgun argın oluyorsun zaten çalışasın olmuyor pek. ben mesela piyano öğrenmeye çalışıyorum haftaiçi 1 saat anca bakabiliyorum yorucu bir iş çünkü bir yandan. böyle bir yandan çalayım bir yandan dinleneyim olmuyor yani. kursa bakıyorum 2-3 ayda uçup gidiyorlar çünkü günde 3-4 saat çalışabiliyorlar isterlerse. lise veya üniversite döneminde başlamak baya iyi hayvan gibi boş vakti oluyor insanın ben baya pişmanım o zamanlar başlamadığım için.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, zor çalışırken ben de hem çalışıp hem master yapanlardanım hepten vaktim kısıtlı ama okulda arada boş sınıf buldukça girip çalacağım ...çalmam için teşvik edenlere selamlar bu arada sağolun evet torunum bir paganini olabilir :P ,yok yani tabiki bu yaştan sonra meslek edinmek için öğrenmiyorum, beğendiğim dinlemekten keyif aldığım bir enstrümanı çalmak,öğrenmek istiyorum sadece, kursa başladım zaten 3 hafta oldu da , değiştireceğim gititğim yeri ondan fikir alayım dedim, kadıköy sanat merkezi güzel duruyor çalıştığım yere de yakın, yarın bir arayacağım, tekrar teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Borastus said:

yaş ile söyle alakası var işten geldiğin zaman yorgun argın oluyorsun zaten çalışasın olmuyor pek. ben mesela piyano öğrenmeye çalışıyorum haftaiçi 1 saat anca bakabiliyorum yorucu bir iş çünkü bir yandan. böyle bir yandan çalayım bir yandan dinleneyim olmuyor yani. kursa bakıyorum 2-3 ayda uçup gidiyorlar çünkü günde 3-4 saat çalışabiliyorlar isterlerse. lise veya üniversite döneminde başlamak baya iyi hayvan gibi boş vakti oluyor insanın ben baya pişmanım o zamanlar başlamadığım için.

ben gecen cumartesi pazar toplamda 16 saat fln gitar calmisimdir, zaman istedigin zmn ayiriyorsun da...
ama dedigim gibi bi yastan sonra ilerlemeye olmuyor
hani omrumu de versem beceremeyecegim seyler var mesela gitarda...
ki keman katbekat zor bir enstruman gitardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...