Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Katılıyorum. M7 gibi ilk hali ile bıraksalardı daha iyi olurdu ancak şu haliyle bile tasarımda diğer cihazlardan çok üst bir seviyede bana kalırsa.

Bir de şu inceleme sitelerinin ön inceleme/inceleme mantığını hâlâ kavrayamaması çok ilginç. Bunu yalnızca SDN için demiyorum aynısı Donanımhaber için de geçerli. 40 dakikalık bir ön inceleme yapmışlar, oha be. En azından gürültüden uzak bir yerde çekilmiş.

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Yeni-HTC-One-M8-hakkinda-her-sey-Detayli-on-inceleme.htm

Samsung'tan nefret etmiş bir Note 2 kullanıcısı olarak yazıyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
2300 olur demiştim, 2500 olmuş. Hatta 32 GB'si öyle olur, 16'yı biraz daha ucuza satarlar diye düşünüyordum ki 16 GB imiş satılanlar. Kamerası diğerlerine göre o kadar da kötü değil, gövdesi, hoparlörleri pek hoş, yazılım tarafı da öyle ama... Çok yani 2500.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız tuş tasarımında çok büyük saçmalık yapmışlar. şöyle ki;
m7 de aşağıdaki htc yazısının sağında ve solunda idi dokunmatik tuşlar.

bunda modaya uyaraktan ekranın için almışlar tuşları, aşağıdaki htc yazısının durduğu yer mal gibi boş duruyor. yani ekranı büyüttüler göya yalnız ekranın içine taşımışlar tuşları.

büyük saçmalık olmuş. m7 tasarımı çok daha iyi. kasayı değiştirmelerine gerek yoktu hiç.

ayrıca m7 böyleydi bana göre m8e hiç gerek yok gibi:
htc nin en büyük olayı çok sade bir arayüzü olması ve samsungun aksine gereksiz programlardan arındırılmış olması. kusursuz bir multi tasking sağlıyor, muhtemelen piyasadaki en iyi android arayüz yazılımı.htc sense.
fakat yinede oyunlarda kasabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
orange dan vodafone a gecince belese telefon alma hakki dogdu :)

bunu sectim.. g3 ile arasinda gittim geldim ama baktigim tum review ve en iyi telefon listelerinde hep basta bu var diye sectim gitti.

arti premium build . iphone 5 den baydim hafif.

sony xperia z2 de vardi ama gorunce cok buyuk geldi alet, birde sense ui vs..

arti en buyuk secme nedenim istedigimde google play edition rom yukleniyor bunun ustune.
Sosyal ağlarda paylaş

şu önyargılardan kurtulun ya. note köpek gibi telefon, çıktığı anda piyasadaki en iyi telefon oluyor zaten 6 ay daha sonra çıktığı için.

m8 çok güzel telefon ama 5.5 inch ekrana sahip telefonlarla boyu aynı. niye çünkü hoparlör. e güzel kardeşim, ne kadar kullanacan zaten telefondan hoparlörü?
bir de mesela kamerası baya rezil diğer flagship'lere göre. ben galaxy s2 ile kamerası leş ötesi olduğu için fotoğraf çekmiyorum artık mesela. Daha bi gönlüm rahat şekilde foto çekebileceğim telefon lazım.
Ama diğer yönlerden gayet iyi telefon, lafım yok, premium design, falan falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...